Popis

Popis hotelu Do Campo ****

Středisko

Ribeira Brava

Poloha

Hotel se nachází na útesu s výhledem na vavřínové lesy a Atlantský oceán, cca 1,5 km od střediska Ribeira Brava a 35 km od letiště ve Funchalu.

Sport a zábava

Posilovna s kardio přístroji a posilovacími stroji, wellness centrum s vířivkou a tureckými lázněmi - vše za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a možností 1 přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, trezor za poplatek, balkon.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem. Hotel nabízí tradiční speciality připravené z místních vypěstovaných bylinek.

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 1,6 km od hotelu.

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Madeira