Popis

Popis hotelu Do Colegio ****

Místo

Devět ostrovů vulkanického původu se nachází 760 námořních mil od Lisabonu a zabírá plochu 2 335 km2. Počasí a teplota vody je velmi vlídná bez velkých změn po celý rok (teplota vzduchu v rozmezí 16 °C na jaře po 21 °C v létě, teplota vody od 17 °C do 24 °C). Hlavní ostrov Sao Miguel je největší a nejobydlenější a často se nazývá jako „zelený ostrov“ díky pastvinám a hustným lesům. Během pobytu doporučujeme výlety k jezerům a horkým pramenům (Lagoa das Setes Citades, Lagoa do Fogo, Lagoa das Furnas) či výlet lodí za pozorováním velryb a delfínů. Rádi zajistíme také pronájem auta k poznání celého ostrova či kombinace více ostrovů.

Poloha

Hotel Do Colegio se nachází na ostrově Sao Miguel. Je situován v budově z 19. století, přímo v historickém centru města Ponta Delgada. Vesnice Relva a San Roque jsou vzdálené 15 minut jízdy.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou zařízeny v klasickém stylu a jsou vybavené klimatizací, minibarem a vlastní koupelnou. Mnoho z nich je možné propojit se sousedním pokojem.

Vybavení

Hotel nabízí bazén a klub zdraví s wellness zařízením. Po cvičení v posilovně mohou dobít energii vynikajícím jídlem v hotelové restauraci.

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poznámka

dvojlůžkový pokoj classic/za příplatek pokoj prestige

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Do Colegio ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu