Hotel Dolomiti Village

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Ravascletto

DOLOMITI VILLAGE

  Itálie, Friuli Skiregion, Ravascletto, Ravascletto / Zoncolan
Číslo zájezdu: 1 758 703
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Obecné informace

Maximálně stylová, 4 roky postavená vesnička 10 samostatně stojících chaletů (1 chalet = 2 samostatné apartmány trilo 7), 1 apartmánu ve stromě a hlavní budovy, ve které jsou 4 apartmány typu bilo 4. Celkem komplex nabízí 25 apartmánů až pro 160 osob: 20 apartmánů typu trilo až pro 7 osob, 1 apartmán mono 4 ve stromě a 4 apartmány typu bilo až pro 4 osoby. Maximální kapacita je pro 160 osob. Dolomiti Village se nachází asi 5 minut jízdy autem (2,5 km) od Ravascletta, ke skiareálu je nutné dojet autem (parkování je u lanovky i v komplexu zdarma). Skitranzit pro 8-9 osob funguje v uvedené časy ráno a odpoledne (přesné odjezdy budou upřesněné na místě po příjezdu nebo v odjezdových pokynech), mimo stanovené časy lze skitranzit objednat nad rámec jako skitaxi za poplatek v € na místě. Dovolujeme si však upozornit, že CK negarantuje vzhledem ke kapacitě skitranzitu odvoz každého klienta, lze také předpokládat delší čekací dobu, tuto službu nelze zpětně nárokovat. Ve vesničce je krasná typická restaurace, kde formou nepovinného příplatku lze doobjednat polopenzi na libovolný počet dní za zvýhodněnou cenu.

Poloha

Comeglians-Ravascletto, skiareál Ravascletto/Zoncolan – 2,5 km, centrum Ravascletta – 3 km

Vybavenost kapacity

Sport a relaxace:
4x finská sauna (rozmístěna v malých domcích po komplexu - vstup je zahrnutý v základní ceně), restaurace, dětský koutek nebo promítací místnost (v budově nad restaurací). Wellness centrum* (za poplatek na místě cca 15 €/os./2 h): finská sauna, pára, multifunkční sprcha, prostorná moderní vířivka, odpočinková zóna, masáže, manikúra, pedikúra. Dovolujeme si upozornit, vstup do wellness centra je zakázaný pro osoby mladší 16ti let.

Stravování

(pouze za příplatek):
Snídaně – zpravidla servírovaná kontinentální včetně nápojů (při větším počtu osob formou bufetu)
Večeře – servírovaná s výběrem z menu: první chod, hlavní chod s přílohou, v ceně včetně vody a 0,25 l vína, pro děti coca-cola/sprite, ostatní nápoje za poplatek.
Náš Tip- vyzkoušejte večeři „alla carte“: předkrm, první chod, hlavní chod s přílohou, desert, v ceně včetně vody a 0,25 l vína, ostatní nápoje za poplatek. Objednejte přes CK s předstihem a výhodněji!

Popis ubytování

Trilo 7 (1/2 chaletu) - 80 m2 - mezonet:
Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem, 1x sociální zařízení s vířivou vanou pro 2 os., sprchou, WC a 2x umyvadlem
1. patro: 1 samostatná ložnice s manželskou postelí se vstupem přes průchozí místnost se 4 matracemi
Podkroví: neuzavíratelná místnost se vstupem po strmém schodišti z 1. patra z průchozí místnosti, k dispozici 2 matrace
Maximální obsazenost 1 apartmánu je 7 osob; v případě rodiny s malými dětmi je možné akceptovat 8. osobu maximálně však do 2,99 let, CK však tuto variantu příliš nedoporučuje
Vybavenost apartmánu a chaty:
2x TV sat., mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice, kávovar, lednice s malým mrazákem, 4 plotýnkový sporák, fén, internet WI-FI, krb, venkovní gril, dříví (v ceně), vyhrazené parkování
Mono 4 ve stromě - 27 m2 - mezonet:
Upřesnění: mimořádná nabídka ojedinělého ubytování v korunách stromů. Nádherný a stylový apartmán ve stromě. Maximální obsazenost apartmánu je pro 3 dospělé osoby a 1 dítě do 10 let. Upozorňujeme: vstup do apartmánu je po schodišti do koruny stromů.
Přízemí apartmánu: obývací pokoj s vestavěným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (typ šuplík), prostorný jídelní stůl, umyvadlo, 1x sociální zařízení se sprchou a WC.
1. neuzavíratelné patro (mansarda se sníženým stropem): 1 kvalitní manželská matrace, lampička
Vybavenost apartmánu mono 4 ve stromě:
1x TV sat., mikrovlnná trouba, malá lednice s mrazákem, 2 plotýnkový sporák, rádio, fén,internet WI-FI, vyhrazené parkování
Bilo 4 - 40 m2:
Upřesnění: 4 shodné apartmány v hlavní budově, která je součástí vesničky. 2 apartmány jsou v přízemí s velkou terasou a 2 apartmány v 1. patře s malým pavlačovým balkonem. Apartmány jsou prodávány bez rozlišení.
Popis: 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou.
Vybavenost apartmánu bilo 4:
1x TV sat., mikrovlnná trouba, malá lednice s mrazákem, 4 plotýnkový sporák, fén,internet WI-FI, vyhrazené parkování
Upozorňujeme na chybějící možnost polyžařského vyžití a polohy téměř na samotě. Nejbližší obchod je ve vesnici Ravascletto (3 km), termální bazén v Arta Terme (20 km), proto doporučujeme nákup při cestě v příjezdový den nebo po lyžování. V komplexu je možné zakoupit jen omezený sortiment!
Dovolujeme si také upozornit, že ačkoliv internet WI-FI je v ceně pobytu, CK negarantuje kvalitu internetu, rychlost a množství přenesených dat. Díky limitovanému přenosu dat od operátora a satelitnímu příjmu může docházet k výpadkům internetu a jeho nefunkčnosti.

Skipas

Základní cena zahrnuje

Cena na osobu:

 • Ubytování v apartmánu dle obsazenosti dané typologie na 3, 4, 6, 7 či 8 nocí dle ceníku
 • Skipas Friuli Skiregion na 3, 4, 5, 6 nebo 7 dní
 • Všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
 • Ložní a koupelnové prádlo
 • Závěrečný úklid
 • Internet WI-FI

Upozorňujeme na chybějící možnost polyžařského vyžití a polohy téměř na samotě. Nejbližší obchod je ve vesnici Ravascletto (3 km), termální bazén v Arta Terme (20 km), proto doporučujeme nákup při cestě v příjezdový den nebo po lyžování. V komplexu je možné zakoupit jen omezený sortiment!

Dovolujeme si také upozornit, že ačkoliv internet WI-FI je v ceně pobytu, CK negarantuje kvalitu internetu, rychlost a množství přenesených dat. Díky limitovanému přenosu dat od operátora a satelitnímu příjmu může docházet k výpadkům internetu a jeho nefunkčnosti.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

 • Polopenze: 390 Kč/dítě do 10 ti let/1 den, 780 Kč/os./1 den
 • Večeře 'alla carte': 450 Kč/dítě do 10 ti let/1 večeře, 900 Kč/osoba/ 1 večeře
 • 8. osoba v trilo 7 (pouze dítě od 0 do 2,99 let): zdarma
 • Malé domácí zvíře: 250 Kč /noc 
 • Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění.

Na vyžádání zajistíme i jinak zkrácené pobyty s různými nástupními dny, minimálně však na 3 noci.

Dovolujeme si upozornit na možnost zavedení pobytové taxy, která není zahrnuta v ceně zájezdu. V době přípravy této nabídky dosud nebyla stanovena, nicméně o jejím zavedení se spekuluje. V případě zavedení povinné pobytové taxy vás budeme informovat prostřednictvím webu CK anásledně v odjezdových pokynech před cestou. Její výše se zpravidla pohybuje okolo 1-1,50 €/os./den a je splatná v hotovosti na místě přímo ubytovateli. Děkujeme za pochopení.

Důležité

 • upozornění: z důvodu Covid opatření může být provoz sauny a wellness centra omezen či
 • zcela uzavřen. Nedostupnost této služby nelze zpětně nárokovat u CK a
 • není důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení
 • stornopoplatků. Aktuální informace budou upřesněný v odjezdových
 • pokynech.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář For-line Tour, IČ: 47903104. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: DOLOMITI VILLAGE
 • Lokalita dle CK: Friuli Venezia Giulia
 • Místo dle CK: Ravascletto / Zoncolan

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 703
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

DOLOMITI VILLAGE
  Itálie, Friuli Skiregion, Ravascletto, Ravascletto / Zoncolan

Původní cena
24 672 Kč/os

Cena
20 122 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 703

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
20 122 Kč
příplatek za malé domácí zvíře - celá ubytovací jednotka
0
1 750 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč