Hotel Dom Pedro Garajau

  Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

4/5

Hotel Dom Pedro Garajau

    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Orientační časy letů

Praha Funchal 12:20 15:55Funchal Praha 16:40 22:10

Poloha:

hotel se nachází v klidné oblasti malebné vesničky Garajau, která leží asi 8 km od hl. města Funchal. V bezprostřední blízkosti hotelu je supermarket, obchody a restaurace. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena asi 2 km od hotelu a je z parkoviště dostupná lanovkou nebo pěšky. Letiště ve Funchalu je asi 12 km od hotelu.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových studiích a apartmánech s oddělenou ložnicí (až pro 4 os.) a v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích. Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta), telefon, sat. TV, sejf (za poplatek) a balkón s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek). Studia a apartmány mají navíc kuchyňský kout.

Vybavení a služby hotelu:

restaurace, lobby bar a bar u bazénu, mini market, čistírna, 2 venkovní bazény s dětskou sekcí a lehátky se slunečníky zdarma, krytý vyhřívaný bazén, dětský klub, internetový koutek, půjčovna aut.

Sport a zábava:

travnaté hřiště na volejbal, badminton, stolní tenis.

Stravování:

snídaně formou kontinentálního bufetu – pokoje (káva, mléko, čaj, 2 druhy chleba, 2 druhy jamu, med, šunka, sýr, ovoce a 2 druhy džusů). Možnost dokoupení polopenze formou bufetu.

Vzdálenosti:

pláž: cca 2 km
centrum Garajau: 0 m
Funchal: cca 8 km

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby českého delegáta, 7x ubytování se snídaní, pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Základní cena nezahrnuje

místní turistickou taxu (5 €/os.), příplatek za polopenzi (3 690 Kč/os.), komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář AGL travel, IČ: 27099407. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Dom Pedro Garajau ***
  • Lokalita dle CK: Madeira
  • Místo dle CK: Garajau

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dom Pedro Garajau ***
Typ pláže: kamenitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 436 370
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Madeira

4/ 5 4 recenzí


Straková červenec 2016
Madeira. dovolená se nám líbila... celá recenze


Kaili červenec 2014
Vše v pohodě. Hotel vhodný pro ty, kteří chtějí poznávat ostrov. Jednoduché ubytování, ve starší části mírně opotřebené, ale čisté, nic nechyběl... celá recenze


Maťa říjen 2014
Prehliadka Hotela Dom Pedro Garajau. Jednoduchší hotel, ktorý leží v dedinke Garajau medzi Canico a Funchalom. Na letisko cca 12 km.... celá recenze

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

Hotel Dom Pedro Garajau
    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

Cena
21 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 436 370

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 480 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
590 Kč