Popis

Popis hotelu Domaine Des Roches Jaunes ***

Názor CK

Velmi pěkná rezidence s moderním ubytováním v malém rodinném přímořském letovisku, v oblasti bohaté na krásnou architekturu, 17 km dlouhé členité pobřeží s řadou malebných skalnatých zátok a pěkných písčitých pláží.

Internet

WiFi - za poplatek (5 EUR/den, 20 EUR/týden, 30 EUR/2 týdny).

Poloha hotelu

u písčité pláže, rezidence u vstupu do zátoky Morlaix, pláž z jemného písku chráněná před větrem; v letovisku potápěčská škola, vodní sporty - plachtění, surfing, kiting, kajak, rybaření, půjčovna kol, jízda na koni, tenis.
 

Povinné příplatky

vratná kauce: 300 EUR; pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den.

Služby za poplatek

prádelna (na žetony, 3-8,50 EUR/žeton), TV (8 EUR/den, 40 EUR/týden); na vyžádání předem - za poplatek v místě: ručníky 6 EUR/os./týden nebo výměna, pobyt malých domácích mazlíčků (50 EUR/týden) - s platným očkováním, pohyb pouze na vodítku, dětská postýlka+vanička+židlička (8 EUR/den, 25 EUR/týden),
změna vyhrazena.

Stravování

bez stravy

Ubytování

apartmán pro 4 os. (cca 35 m2): obývací místnost se 2 lůžky nebo rozkládací sofa, ložnice s 2lůžkem; apartmán pro 6 os. (cca 44 m2): obývací místnost se 2 lůžky nebo rozkládací sofa, ložnice s 2lůžkem, ložnice se 2 lůžky nebo 2lůžkem;
Vybavení: kuchyňský kout (lednička, varná deska, zpravidla mikrovlnka a myčka), koupelna a soc. zařízení, terasa, povlečení.

Vybavení hotelu

recepce, vnitřní vyhřívaný bazén (vstup zdarma, v provozu pondělí - pátek, v době školních prázdnin každý den - změna vyhrazena), posilovna, možnost zapůjčení žehličky, žehlicího prkna a vysoušeče vlasů na recepci (dle dostupnosti), parkoviště (počet míst omezen), veřejné městské parkoviště cca 20 m.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Bretaň