Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Doreta Beach Resort ****

Popis hotelu

Krásný hotel přímo na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Sladkovodní bazén se 4 skluzavkami.

Poloha

restaurace, bary a možnosti pro nakupování cca 500 m (letovisko Tholos), letovisko Theologos cca 1,5 km a město Rhodos cca 18 km. Letiště cca 7 km.

Pláž

přímo na oblázkovo-písečné pláži (modrá vlajka) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €/osuška).

Vybavení

390 pokojů rozdělených do 5 podlaží. K vybavení patří loby s recepcí, trezory k pronajmutí, výtahy, místnost se satelitní TV, hlavní restaurace, řecká taverna, a-la-carte restaurace, bar a obchod. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, 4 vodní skluzavky (2 pro dospělé a 2 pro děti), opalovací terasa a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €/osuška).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje superior (A2A/A3A): disponují malou chladničkou, centrální klimatizací (15.6.-30.9.), satelitní TV s plochou obrazovkou, trezorem (za poplatek), telefonem, sprchou, WC a balkonem na stranu do zahrady.Dvoulůžkové pokoje superior (A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje superior (E2C/E3C): s vířivkou, výhledem do zahrady, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje superior (A2C/A3C) s výhledem na moře, jinak jako E2C.Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): 1 místnost s palandou, balkon na stranu do zahrady, jinak jako A2A.Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2E.Mezonety (A2F/A3F/A4F/E2F/E3F/E4F): 1 větší místnost, 1 koupelna, individuální klimatizace, jinak jako A2A. A2F/A3F/A4F s výhledem na moře, E2F/E3F/E4F s výhledem do zahrady.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.00 h. K hlavní pokrmům nealkoholické nápoje, voda, točené pivo a víno. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky (mimo dobu podávání obědů a večeří) a zmrzlina od 10.00 do 23.00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Možnost večeře v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Řecká taverna. Na večeře požadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty, nejsou povoleny košile/trika bez rukávů, krátký rukáv povolen).

Sport/aktivity

zdarma: plážový volejbal, stolní tenis. Mezinárodní denní a a večerní animační program. Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi na pokojích zdarma.

Wellness

za poplatek: spa centrum s masážemi a saunou.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, 2 vodní skluzavky, dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Info

služby delegáta: prostřednictvím connected service;
místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

• Joker pokoje

Dětská sleva

A2A/A2B/A2C/E2C + 1 dítě (do 13,9 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2D + 2 děti (do 13,9 let) 1.dítě 100%, 2.dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

46 uživatelů

Pořadí

72. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

8.11.2016 | Lenbarnel
Datum pobytu: 1.9.2016
Byla to moje první dovolená s dětmi u moře, proto jsem čekala asi MOC. Na tohle místo bych už určitě znovu nejela. Na co budeme asi nejvíc vzpomínat je, úžasný výlet na ostrov Halki. Je to nádherné místo s krásnou písečnou pláží, tak si představujeme naši příští dovolenou v Řecku!!!

Nejnovější recenze

5
21.8.2016 | Maja
Datum pobytu 1.8.2016
5/5 - Úžasné
Perfektní místo na zábavu i odpočinek! Animatoři super děti spokojené my taky!! Francouzi,poláci,slováci,rusi no prostě všichni byli v pohodě!
5
10.8.2016 | Rachel
Datum pobytu 1.8.2016
5/5 - Úžasné
Dovolená nad očekávání! Báli jsme se kvůli některým negativním recenzím, ale nic z toho se nenaplnilo. Jediný otazník - co je to přesně za elektrárnu v nedalekém okolí, znečišťuje také moře, nakolik se podílí na znečištění ovzduší přímo nad hotelem?
3
10.8.2016 | PN
Datum pobytu 1.8.2016
3/5 - Průměr
Pobyt si člověk udělá takový ,jaký si ho udělá. Nakonec dobré zážitky převážili. Jen načančanost informací CK před odletem pak trochu srazí očekávání na kolena. Hodnoceni"ušlo to" je asi výstižné. Opravdu NEJLEPŠÍM přátelům, jak je formulovaná otázka v recenzním dotazníku,bych hotel nedoporučil. Jinak mladým lidem proč ne.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:
• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

Hotely Rhodos