60 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Doris Aytur ***

Poloha:

Hotel leží v oblasti Mahmutlar, přibližně 13 km od centra města Alanya. Na pláž s hrubým pískem se dostanete podchodem pod pobřežní ulicí.

Vybavení:

Hotel disponuje celkem 154 pokoji na 6 podlažích. Dále je Vám k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar a TV koutek. Ve venkovním areálu se nachází bazén s vestavěným bazénem pro děti, bar u bazénu a opalovací terasa s barem a dětským hříštěm. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje:

Pokoje jsou účelně vybaveny. Vana, WC, telefon, satelitní TV, fén, klimatizace a balkon.

Děti:

Vestavěný dětský bazén, dětské hřiště.

Zábava:

Příležitostně večerní zábavní program.

Sport:

Stolní tenis, fitness. Za poplatek: biliár, sauna, turecké lázně, masáže. Vodní sporty na pláži.

Stravování:

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

10 uživatelů

Pořadí

91. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

10.4.2017 | Reny33
Datum pobytu: 1.6.2013
Za mě spokojenost, ráda bych se tam někdy vrátila!

Nejnovější recenze

4
7.10.2016 | cestovatelka z Ostravy
Datum pobytu 1.9.2016
4/5 - Skvělé
Byla to pěkná oddychová dovolená.
5
13.3.2015 | Věrka-čiperka.
Datum pobytu 1.7.2014
5/5 - Úžasné
Velice dobrý, jedině snad to, že cesta z letiště byla dosti dlouhá a unavující.
4
16.9.2013 | Bohuslav
Datum pobytu 1.8.2013
4/5 - Skvělé
Spokojenost

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya