Popis

Popis hotelu Dream Family Club ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Dream Family Club v oblasti Kumköy. Hotel je situován 350 m od písčité pláže. Nejbližší město je Manavgat (12 km). Další města: Antalya (75 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici minimarket, obchody, vstupní hala, recepce, kadeřník a klimatizace. Je k dispozici dětské hřiště. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Personál v tomto hotelu mluví německy a anglicky. K dispozici jsou 2 sezónně otevíraný sladkovodní bazén se začleněným dětským bazénkem. Přímo u hotelového bazénu je bar, kde se mohou hosté odreagovat u sklenky drinku. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: letiště AYT (58 km) a letiště GZP (110 km).

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí žehlení, služby prádelny, službu probuzení, služku a lékařskou péči. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi a internetových terminálech. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének a dětský klub, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Během dne je také k dispozici bufet. Večery lze strávit na baru u vstupní haly. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje snacky (provozní hodiny: 12:30 - 15:30), půlnoční snacky (provozní hodiny: 23:00 - 00:00), soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), pozdní snídani (provozní hodiny: 10:00 - 10:30), pivo (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), dorty a moučníky (provozní hodiny: 12:30 - 15:30), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), víno (provozní hodiny: 10:00 - 23:00) a místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 23:00).

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou šipky, biliár, zábavných programů, stolní tenis či herní místnost. Během rekreace v hotelu Dream Family Club si můžete vychutnat také lázně či turecké lázně. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. plážový volejbal. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side