Popis

Popis hotelu Drift Thelu Veliga Retreat ****

Výhody
  • přímo na pláži
  • restaurace pod širým nebem
  • plážový salonek
Popis hotelu

Přímo na pláži. Restaurace pod širým nebem. Plážový salonek.

Poloha

klidná. Na idylickém ostrově o rozloze cca 1 akru Thelu Veliga v jižním atolu Ari. Transfer hydroplánem cca 30 min.

Pláž

přímo na pláži s bílým pískem a překrásnou lagunou. Plážový salonek. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

30 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace pod širým nebem, terasa na opalování s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

Plážové vilky (A1A/A2A): cca 39 m2, posezení, set na přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, telefon, koupelna se sprchou, WC, fén, terasa, výhled na moře, v blízkosti pláže.

Vodní vilky (A1B/A2B): cca 54 m2, na kůlech v moři, koupelna s vanou, sprchou, venkovní sprcha, přímý vstup do moře, jinak jako A2A.

Pokoje pro novomanžele (kód H) jsou na vyžádání.

Stravování

polopenze, plná penze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci plné penze navíc obědy formou bufetových stolů. Při rezervaci all inclusive navíc vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Odpoledne káva, čaj, zmrzlina a snacky.

Sport/aktivity

za poplatek: různé výlety, vybrané vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Internet

WiFi ve veřejných prostorách resortu a na pokojích zdarma.

Wellness

za poplatek: masáže a zkrášlující procedury.

Další výhody

pro novomanžele: pokoje pod kódem H jsou na vyžádání. Klienti musí při check-inu předložit oddací list, který by neměl být starší než 6 nebo12 měsíců. Záleží na hotelu, prosím, informujte se na podrobnosti u svého prodejce.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express. Hotel pouze pro osoby starší 12 let.

Upozornění (letecky)

na místě se platí Green Tax za kojence: cca 6 USD/os. (pro platící osoby je již zahrnuta v ceně). POZOR! Lety místními hydroplány jsou operovány pouze za denního světla a v závislosti na počtu klientů, kteří mají mít transfer z/na letiště v Male (MLE). Lety jsou k dispozici každý den, ale nelze potvrdit odletové časy (letový řád) dopředu. Vzhledem k těmto okolnostem doporučujeme klientům, aby si rezervovali své mezinárodní lety s časy příletu/odletu do/z MLE pouze v časovém rozmezí od 9.30 do 15.00 h. První hydroplány přiletí s klienty z hotelů na letiště MLE nejdříve okolo 7.30 h. ráno a poslední hydroplán odlétá z MLE do hotelů okolo 16.00 h. Vzhledem k umístění nebo designu tohoto hotelu věnujte zvláštní pozornost balkonu a zajistěte, aby děti nikdy nebyly bez dozoru.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Hotely Jižní Ari Atol