Hotel Dubai Marine Beach Resort & Spa

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah

5/5

Dubai Marine Beach Resort and Spa

    Spojené arabské emiráty, Jumeirah Beach, Dubai - Jumeirah pláž
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Výborná poloha - boutique resort přímo u pláže a v těsné blízkosti centra Dubaje! Pro klienty, kteří nemají v oblibě vysoké hotelové komplexy!

Přehled

nejblíže centru města ubytování v nízkých vilkách jedny z nejlepších restaurací a nočních podniků v komplexu resortu privátní klubová atmosféra Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Jumeirah Beach cca 20 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 20 minut jízdy, cca 10 minut od World Trade Centre, ve vzrostlé zahradě s potůčky a vodopády, u vlastní písečné pláže a v blízkosti velkých nákupních center a cca 15 minut od vodního parku Wild Wadi.

Vybavení resortu

195 standardních pokojů, junior a executive suite ve 33 nízkopodlažních vilkách. Klimatizace, 14 restaurací a barů, 2 bazény (teplotně regulované), dětský bazén, SPA centrum, fitness, aerobic, spinning, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, jet ski, tenis, squash, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do nákupních a obchodních center.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC. Standard pokoje nemají možnost přistýlky, ve suite možnost ubytování až 2 dětí.

Pokoj pro 2 osoby

Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC. Standard pokoje nemají možnost přistýlky, ve suite možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze (snídaně a oběd formou bufetu, večeře servírované menu).

Názor CK

Výborná poloha - boutique resort přímo u pláže a v těsné blízkosti centra Dubaje! Pro klienty, kteří nemají v oblibě vysoké hotelové komplexy!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v pokoji s balkonem nebo ve suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dubai Marine Beach Resort & Spa *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 853 367
dnes zavřeno

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 2 recenzí


Miška květen 2012
Prehliadka hotela Dubai Marine *****. Príjemný hotelový komplex v blízkosti centra a blízko známej Jumeirah Road s malou plážou. Vratná kaucia 300 – 500 USD/týždeň.... celá recenze


Maťa únor 2012
Prehliadka hotela Dubai Marine Beach Resort. Krásny plážový komplex menších viliek. V každej vilke sú 3 izby štamdart a 3 apartmány. Vilky sú v prekrásnej záhrade.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).