1800 m od pláže

Popis

Popis hotelu Eco Hotel Zanella ***

Charakteristika

hotel s rodinnou atmosférou se nachází na klidném místě v centru letoviska a zakládá si na šetrnosti k ekologickému prostředí.

Ubytování

jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje COMFORT s možností dvou přistýlek.dvoulůžkové pokoje COMFORT s možností dvou přistýlek - SPR+WC, fén, telefon, TV/SAT, trezor.jednolůžkové pokoje - SPR+WC, fén, telefon, TV/SAT, trezor.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, zdarma.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře (za poplatek) výběr z menu, salátový bufet.

Služby

recepce, bar, TV místnost, výtah, Wi-Fi (ve společných prostorách, zdarma), terasa, bazén se slunečníky a lehátky, půjčovna horských kol (zdarma, dle volné kapacity).

Parkování

veřejné parkovište, garáž 5 €/den.

Vzdálenost od centra

v centru.

Vzdálenost od jezera

1,5 km.

Pláž

soukromá oblázková pláž v Torbole s relativně pozvolným vstupem do vody, lehátka a slunečníky v ceně (dle volné kapacity). Do Torbole jezdí 3x denně minibus (zdarma).

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, 5€/den.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige