Popis

Popis hotelu Eden Village Kournas ****

All Inclusive

obsahuje celodenní stravování formou bufetu, snacku a drinků. Snídaně 07.30-10.00 hod., obědy 12.30-14.30 hod., večeře 19.00-21.30 hod. Teplé a studené snacky jsou podávány ve snack baru u bazénu a beach baru na pláži 10.00-18.00 hod. Klienti mají možnost výběru z několika druhů alkoholických a nealkoholických nápojů 10.00-24.00 hod.

Názor CK

Velice pěkný hotelový komplex vystavěný v krétském stylu, který je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Internet

internet zdarma.

Poloha hotelu

htel se nachází přímo na nádherné pláži několik metrů od našeho oblíbeného resortu Mare Monte Beach. Tato oblast je významná svojí písčitou pláží a pozvolným vstupem do moře.

Povinné příplatky

Pobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na recepci.

Pro děti

dětské hřiště, sportovní aktivity, animační programy, dětský klub, pláž pro děti, dětský bazén, junior klub.

Služby za poplatek

trezor, biliár, SPA.

Stravování

all inclusive

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek. Rodinné pokoje s možností 3 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, fénem, TV, telefonem, individuální klimatizací (bez poplatku), ledničkou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu

hlavní budova, několikapatrové bungalovy vystavěné v krétském stylu, recepce, minimarket, WiFi, bar u bazénu, bar na pláži, restaurace, taverna, bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), amfiteátr pro večerní show, TV, hřiště na volejbal, biliár, tenisové kurty, basketbalové hřiště.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

173. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

11.9.2019 | Slama sa
Datum pobytu: září 2019
Nedá se říci, že by byla nespokojenst, ale kybych věděl, že hotel je orientován na italskou klientelu, vyhnul bych se mu. Rámus na pláži, repráky řvaly písně a nabádaly ke cvičení. Vše bylo italské i animátoři. To jediné mě vadilo. V noci byl však klid, žádné vyřvávání.

Nejnovější recenze

4
11.9.2019 | Slama sa
Datum pobytu září 2019
4/5 - Skvělé
Nedá se říci, že by byla nespokojenst, ale kybych věděl, že hotel je orientován na italskou klientelu, vyhnul bych se mu. Rámus na pláži, repráky řvaly písně a nabádaly ke cvičení. Vše bylo italské i animátoři. To jediné mě vadilo. V noci byl však klid, žádné vyřvávání.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií