150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Eden Village Li Cupulatti ****

Výhody
  • plážový servis zdarma
  • ideální pro rodiny a páry
  • nabídka stravování all inclusive
Popis hotelu

Plážový servis zdarma. Ideální pro rodiny a páry. Nabídka stravování all inclusive.

Poloha

u moře. Centrum Budoni cca 2 km. Letiště Olbia cca 40 km.

Pláž

vlastní písečná pláž cca 300 m. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma (od 3. řady, 1. a 2. řada je za poplatek).

Vybavení

hotel se 158 pokoji. Restaurace, bar, minimarket. Ve venkovním areálu bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 2,50 €/den + kauce cca 10 €/kus).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/A4A): ve vilkách (každá má samostatný vstup), zařízené v sardinském stylu, některé s palandou, některé jako mezanin, telefon, minibar, trezor, TV, klimatizace, vana nebo sprcha, WC, veranda.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

plná penze nebo all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Nápoje k hlavním jídlům (0,5 l vody, 0,25 l vína nebo piva, nealko nápoje). Nealko nápoje z automatu 11.00-23.00 h. Snacky 17.00-18.00 h. Při objednání all inclusive navíc od 11.00 do 23.00 h.: domácí víno, pivo, nealko nápoje, koktejly, zmrzlina, káva a čaj. All inclusive začíná v den příjezdu večeří, končí v den odjezdu obědem.

Sport/aktivity

zdarma: boccia, tenis, stolní tenis. Denní, večerní a sportovní animační program. Za poplatek: půjčovna kol.

Internet

WiFi na recepci a u bazénu zdarma.

Wellness

za poplatek: masáže.

Děti

miniklub (4-12 let), junior klub (12-17 let), dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 10 €/den.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1 - 4 €/os./den.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2017, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018 při pobytu s plnou penzí

výhodné termíny:

  • 7=6 při odletech 27.5.-16.6.2018, 9.9.-15.9.2018

výhodná nabídka:

  • Joker pokoje
Dětská sleva

A2A: 1 až 2 děti (do 17,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sardinie

Hotel San Paolo

Hotel San Paolo ***, Itálie, Sardinie

letecky all inclusive (light all inclusive)