Popis

Popis hotelu Eden Village Watamu ***

Poloha

Menší hotel se nachází přímo u dlouhé pláže v malé vesnici Jacaranda.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, `a la carte restaurace, bar, obchody, směnárna, prádelna. Venku 2 bazény s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (na vyžádání lze zapůjčit vysoušeč vlasů na recepci), klimatizace, moskytiéra, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRX: viz DR, vysoušeč vlasů, minibar.

Zábava

Denní animační programy a večerní show.

Stravování

Viz program soft all inclusive. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Přímo u dlouhé, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Zdarma lehátka a slunečníky.

Program all inclusive

Soft all inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Snacky v baru (11.00–12.00 a 17.00–18.00 hod.) Neperlivá voda, nealkoholické nápoje místní výroby a káva v hlavním baru (10.00–23.00 hod.) All inclusive Místní alkoholické nápoje

Sportovní nabídka

Zdarma: plážový volejbal, biliár, šipky, stolní tenis. Za poplatek: potápěčské centrum.

Pro děti

Dětské hřiště, dětský klub.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby, na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

140 min

Severní pobřeží

Hotely severně od Mombasy mají výhodu kratší vzdálenosti od letiště (cca 30–60 min.) a všechny se nacházejí přímo u pláže. Nejznámější pláží této oblasti je Bamburi Beach. Při odlivu je možnost koupání v moři omezena, ale zase je možnost procházky pískem až k samotnému korálovému útesu. Hotely na severním pobřeží jsou obecně cenově přijatelnější.

Keňa

Země neskutečných kontrastů a panenské přírody, kde naleznete nejrůznorodější přírodní krásy od vysokých hor a jezer na severu, přes rozlehlé savany, lesy a pláně až po široké a bílé písčité pláže Indického oceánu s bohatým mořským životem a nádhernými korálovými útesy. Nebýt této nádherné země, neznali bychom zřejmě ani swahilské slovo „safari“ – cesta. Safari je jedním z hlavních důvodů pro návštěvu Keni a mnoho návštěvníků se vrací znovu a znovu do místních národních parků – těchto úžasných přírodních zoologických zahrad o rozloze mnoha milionů akrů čtverečních. Pozorovat zvěř v jejich přírodním prostředí, absolutně volně se pohybující, pozorovat stáda slonů při koupání z bezprostřední blízkosti, to vše jsou nezapomenutelné zážitky na celý život. Pokud jste kdykoliv snili o nocování v buši v objetí divočiny a pod africkým nebem plným hvězd, pak je safari a Keňa to pravé pro vás.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašek a sáčků do země. V případě porušení tohoto nařízení hrozí cestujícím zadržení místní policií a pokuta ve výši několik desítek tisíc USD.

Hotely Severní pobřeží