150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu El Kantaoui Center ****

Poloha

Cca 350 m od centra střediska Port El Kantaoui s vyhledávaným jachetním přístavem s četnými nákupními možnostmi, obchůdky a restauracemi.

Vybavení

346 pokojů (4 patra, výtah), vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, pizzerie, bar, maurská kavárna, konferenční místnost, několik malých obchůdků, krytý bazén, kadeřnictví, bankomat. Venku bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), telefon, TV/sat., minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Zábava

Denní i večerní animační a zábavné programy. Diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.  

Pláž

250 m od menší písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky zdarma.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně (10.00–11.30 hod.) Lehký snack (15.00–17.30 hod.) Odpolední káva, čaj a zákusky Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, golfové hřiště cca 1 km.

Pro děti

Integrované dětské brouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

V blízkosti hotelu se nachází aquapark.

Wellnes

Za poplatek: sauna, hammam, jacuzzi a různé druhy masáží a relaxačních či zkrášlujících procedur

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Platební karty

VISA, EC/MC.  

Doba transferu

40 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Hotely Port El Kantaoui