150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Elena Resort ***

Charakteristika

příjemná rezidence se nachází nedaleko pláže na klidném místě v jižní části letoviska. Bezbariérový přístup.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, trezor, TV, klimatizace (za příplatek), balkon s čelním nebo bočním výhledem na moře. Bezbariérové apartmány A3 a B4. A2: (max. 2 osoby) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout. A3: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, kuchyňský kout. B4/5: (max. 5 osob) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Postýlka

na vyžádání, 20 €/ týden, příp. možno vzít vlastní (nelze v A2).

Služby

recepce, Wi-Fi (v hale), restaurace, bar, zahrada, bazén (cca 9/6- 8/9, koupací čepice nutná), společná pračka, sluneční terasa.

Parkování

1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

1,5 km, v místě obchod i restaurace.

Vzdálenost od pláže

100 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis v zadních řadách pláže (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) za poplatek na místě (nutno rezervovat při přihlášce).

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

10.9.2015 | Zuzana
Datum pobytu: září 2015
Žádný zázrak.

Nejnovější recenze

4
2.8.2015 | Rosťa
Datum pobytu červenec 2015
4/5 - Skvělé
Spokojenost, klidně se sem vrátíme
5
27.7.2013 | Petra
Datum pobytu červenec 2013
5/5 - Úžasné
Super dovolená....celkový dojem nám akorát zkazil opět odjezd, za což ale Elena nemůže. Jako vždy nám posunuli z naší CK odjezd o několik hodin než byl původně stanovený termín a pro nás to znamenalo několikahodinové sezení s kufry před hotelem navíc.
5
3.7.2013 | Myšková
Datum pobytu červen 2013
5/5 - Úžasné
Já doporučuji, byla jsem v Elene po několikáté a vždy spokojenost.

Abruzzo

Abruzzo (někdy také v plurálu Abruzzi) je oblast ve střední Itálii. Sousedí s Marche na severozápadě, Umbrií na západě, Laziem na jihu, Molise na jihovýchodě a Jaderským mořem na východě. Oblast má rozlohu 10 794 km² a 1,3 miliónu obyvatel. Hlavním městem je L'Aquila. Oblast se rozděluje na 4 provincie: L'Aquila, Teramo, Chieti a Pescara. Tato oblast je bohatá na přírodní krásy i historii, ale teprve začíná být objevována turisty. Před sjednocením Itálie tvořila oblast nejsevernější část Království obojí Sicílie. Oblast Abruzz je bohatá na rozmanitou a vzácnou floru a faunu, jako je například Medvěd Hnědý, Vlk Apeninský nebo Kamzík Abruzzský.

Popis byl převzat z katalogu CK ITALIA ONLINE.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.