Elysee Hotel

  Česko, Praha a okolí, Praha

Praha 1 - hotel ELYSEE

    Česko, Praha a okolí, Praha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Elysee Praha skvěle umístěný v samém srdci Prahy - na Václavském náměstí, kde se prolíná a soustřeďuje jak kulturní tak i obchodní život hlavního města. Nejvýznamnější historické památky - Staroměstské náměstí, Karlův most nebo Státní opera se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu. Přímo u hotelu ústí i všechny 3 trasy pražského metra.

POLOHA

nachází se v nákupní pasáži Jalta s obchody, restauracemi, kavárnami, divadlem, knihkupectvím, fitness centrem a salonem krásy. Tramvajová zastávka Václavské náměstí je vzdálena asi 100 metrů. Nedaleko leží Staroměstské náměstí, Státní opera a luxusní butiky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, výtah, snídaňová restaurace, konferenční služby, lobby s PC koutkem, Wi-Fi (zdarma), parkování v přilehlých podzemních garážích (za poplatek), pedikúra a manikúra v hotelovém salónu, bezbariérový přístup, zapůjčení žehličky a žehlicího prkna (zdarma), úschovna zavazadel, akceptace platebních karet, pro děti: postýlka.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje, 2lůžkové pokoje Superior, Apartmán Lux, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), set pro přípravu kávy a čaje, telefon, trezor, minibar. Superior navíc: klimatizace. Aparmán navíc: ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek), DVD přehrávač, kávovar Caffissimo, jídelní stůl, kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), klimatizace, župan.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (teplý a studený bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Praha 1 je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: historie, architektura a kultura.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,-Kč/os./den).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Praha 1 - hotel ELYSEE ****
  • Lokalita dle CK: Praha a okolí
  • Místo dle CK: Praha

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 753 823
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Praha 1 - hotel ELYSEE
    Česko, Praha a okolí, Praha

Cena
9 345 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 753 823

Zájezd

1. až 3. dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 345 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč
příplatek za parkování v podzemní garáži - celá ubytovací jednotka
0
4 130 Kč
příplatek za psa / kočku - celá ubytovací jednotka
0
2 660 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč