Ensana Thermia Palace Wellness & Spa Hotel

  Slovensko, Západní Slovensko, Piešťany

Thermia Palace Health Spa Hotel

    Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany
Proč jet právě sem?

Hotel Thermia Palace se umístil na 2. místě v žebříčku nejlepších lázeňských hotelů na světě, který sestavil britský deník The Times. I vy si můžete dopřát relaxaci a lázeňské procedury v jednom z 20 nejlepších léčebných lázeňských zařízení na světě.
Luxusní lázně k osvěžení těla i duše.
Světově proslulý hotel v krásném secesním stylu je umístěný na klidném zeleném lázeňském ostrově v Piešťanech byl otevřený v roce 1912, a společně s přilehlými léčebnými lázněmi Irma (dva klenoty secesní architektury) nabízí lázeňské a zdravotní služby již více než 100 let. Bohatě zdobený Restaurant Grand s neocenitelnou malbou Alfonse Muchy a citlivě zrenovované pokoje odráží majestátnost císařské minulosti.

Poloha

Luxusní lázeňský hotel Thermia Palace se nachází ve slovenských Piešťanech na klidném zeleném lázeňském ostrově. Centrum města je s ostrovem propojené několika mosty, nejblíže hotelu se nachází Kolonádový most a Krajinský most. Město Piešťany leží v Trnavském kraji v západním Slovensku na řece Váh.

Vybavení

vstupná hala s recepcí, kavárna Alexander se sluneční terasou, salóny pro soukromé a jiné akce, restaurace Grand, luxusní léčebné lázně Irma s komplexním léčebným programem a přírodními zdroji termální vody a léčivého bahna, v blízkosti hotelu golfové hřiště, Wi-Fi v prostorách hotelu zdarma.

Pokoje

1-2lůžkový pokoj KOMFORT luxusní klimatizovaný nekuřácký pokoj ,vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), LED TV, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar na požádání, čajový/kávový servis.
1-2lůžkový pokoj DE LUXE luxusní klimatizovaný nekuřácký pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), LED TV, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar na požádání, čajový/kávový servis, možnost přistýlky.
1-2lůžkový pokoj DE LUXE PLUS luxusní klimatizovaný nekuřácký pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), LED TV, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar na požádání, čajový/kávový servis, možnost přistýlky.
2lůžkový apartmán luxusní klimatizovaný nekuřácký, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), LED TV, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar na požádání, čajový/kávový servis, možnost přistýlky.
Apartmá DE LUXE luxusní klimatizovaný nekuřácký apartmán s obývacím pokojem a ložnicí, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), LED TV, 2 telefony, WIFI, trezor, minibar na požádání, čajový/kávový servis, možnost přistýlky.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Komfort, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, některé pokoje mají balkón nebo terasu a některé mají spojovací dveře.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe Plus Irma, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, kávovar Nespresso, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, bezbariérový přístup, terasa a spojovací dveře.
Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s pohovkou a posezením, ložnice s manželskou postelí a LED TV, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, balkón nebo terasa, některé pokoje mají spojovací dveře do sousedního pokoje pro dva.
Dvoulůžkový apartmán Deluxe, obývací pokoj s pohovkou a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany, pantofle), klimatizace, balkón nebo terasa, spojovací dveře do sousedního pokoje pro dva.
Dvoulůžkový apartmán Alfons Mucha, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí, křesla, psací stůl, rádio s gramofonem, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana a sprcha, fén, župany, pantofle, WC), klimatizace, 2x balkón.
Dvoulůžkový apartmán Deluxe Irma, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky) a posezením, jídelna s jídelním stolem, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, křesla, psací stůl, rádio s gramofonem, LED TV, telefon, trezor, mini lednice s minibarem, kávovar Nespresso, Wi-Fi (zdarma), zařízení k přípravě kávy nebo čaje, koupelna (vana nebo sprcha, fén, župany, pantofle + oddělené WC), klimatizace, terasa s posezením, spojovací dveře.

Sport a zábava

V hotelu: léčebné lázně Irma s komplexním léčebným programem a přírodními zdroji termální vody a léčivého bahna.
V okolí: vodníní sporty a rybolov, lov, turistické chodníky, mountainbiking, lyžování a snowboarding, ježdění na koni, paintbal, sportovní střelnice, adrenalinový park, motokárová hala a dráha a jiné...
Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojí. Koupaliště pozůstává z otevřeného 50–metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění. Teplota vody se pohybuje kolem 27 °C, v klidovém bazénu až 34-38 °C. V areálu plném stromů a zeleně najdete i travnatou plochu vhodnou pro volejbal a kriket, dva antukové tenisové dvorce a hřiště na plážový volejbal. Provoz v současné době pouze letní.
VICTORIA BOWLING
Hra pro relax, zdraví a zábavu s přáteli, aktivní oddych pro lázeňské hosty po procedurách, pro návštěvníky města, ale i na uspořádání rodinných turnajů.
SQUASH CLUB
Moderní, dynamický sport při kterém nejste závislí na počasí a nepotřebujete trenéra. Přináší radost všem, profesionálům i amatérům.
TENISOVÉ HS CENTRUM
Toto sportovně-relaxační centrum poskytuje ideální místo pro načerpání nových sil pro vás i celou Vaši rodinu.
ZIMNÍ STADION PIEŠŤANY
Uvolněte se při bruslení nebo si vychutnejte pravou atmosféru hokejových zápasů nebo šampionátů.
GOLF PIEŠŤANY
Zahrajte si tento sport na 9 jamkovém rovinatém parkovém hřišti v krásném prostředí piešťanského Lázeňského ostrova.
VODNÍ LYŽOVÁNÍ
Uvolnění adrenalinu při Vašich prvních dotecích s tímto krásným sportem, který v současnosti ve světě zaznamenává velký boom.
CYKLISTIKA A CYKLOTURISTIKA
Město Piešťany a jeho okolí Vám nabízejí skvělou příležitost pro poznání tohoto regionu na kole - od cyklochodníků po cyklomagistrály pro náročné.

Balíček Rekreační pobyt

Rekreační pobyt se snídaní nebo polopenzí zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle zvoleného druhu stravy a v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, denně jedna lahev vody na pokoji, vstup do wellness a fitness, Wi-Fi.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, stravu dle výběru.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Název hotelu dle pořadatele: Thermia Palace Health Spa Hotel *****
Lokalita dle pořadatele: Slovensko, Piešťany

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ensana Thermia Palace Wellness & Spa Hotel *****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 749 579
dnes 8–20 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Slovensko - více informací