Popis

Popis hotelu Enziana Hotel Vienna ****

Poloha

3* hotel se nachází 5 minut chůze od paláce Belvedere. Hlavní nákupní bulvár Ringstrasse leží 5 minut jízdy tramvají od hotelu. Tramvajová zastávka Kleistgasse je vzdálena 100 m od hotelu. V hotelu je k dispozici česky hovořící personál.

Ubytování

Útulné pokoje s vlastní koupelnou jsou vybaveny fénem, toaletními potřebami, TV, telefonem, trezorem a Wi-fi připojením.

Vybavení a služby

bar, restaurace, Wi-fi, úschovna zavazadel, parkoviště (poplatek 19 EUR/den), 24hodinová recepce

Program

Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Jízdenky ? Jízdenka z Prahy/Brna a zpět – CA, bus nebo vlak. ? Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Jízdenka na tramvaj Vienna Ring Tram – každých 30 minut, denně, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Vienna Pass – na 1 nebo 2 dny - více než 60 atraktivit a památek města. U některých památek zahrnuje také přednostní vstup bez čekání ve frontě, vyhlídkový autobus. Vstupenky ? Madame Tussaud’s – muzeum, kde můžete vidět voskové figuríny známých herců, zpěváků, sportovců, ale také státníků a historických osobností. ? Leopold/Kunsthistorisches Museum – díla Rembranta/Rubense, umění posledních 2 000 let. ? Belvedere palác a muzeum – kombinovaná vstupenka do paláce, Oranžerie a zahrad. Výlety ? Okružní jízda městem a Schönbrunn – denně 3 h, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Prohlídka města s místním průvodcem – denně 2, 5 hodiny. ? Romantická plavba lodí po Dunaji – denně, audioprůvodce ve světových jazycích.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

1. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

23.2.2014 | host
Datum pobytu: únor 2014
Pokud bych si mohl vybrat, zvolil bych si jiný hotel. 4 hvĕzdy si nezaslouží.

Nejnovější recenze

3
23.2.2014 | host
Datum pobytu únor 2014
3/5 - Průměr
Pokud bych si mohl vybrat, zvolil bych si jiný hotel. 4 hvĕzdy si nezaslouží.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.