650 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Ergun Hotel ***

Poloha

Hotel se nachází v centru města Alanya. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 130 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma (pokrytí i u bazénu a v restauraci), hlavní restauraci, restauraci a la carte, bar v hotelu, venkovní střešní bazén, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost nákupu u hotelu. Možnost pronájmu automobilu (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis

Kleopatřina pláž 650 m od hotelu. Přístup přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness

Stolní tenis, šipky, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, masáže, sauna, vodní motorové sporty.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Pro děti

Animační programy dle nabídky hotelu.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 6,99 let POBYT ZDARMA.Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1 pouze pro dítě do 6,99 let.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya