Erholungshotel Margarethenbad
Rakousko, Korutany, Rangersdorf - Lainach
Popis
hezký hotel má klidnou polohu v údolí Mölltalu,v obci Rangersdorf, cca 25 km od Heiligenblutu, 35 km od Mallnitzu a 28 km do ledovce Möll. Je dobrým výchozím místem pro výlety do Národního parku Vysoké Taury. Pokud plánujete využívat o své dovolené lanovky a navštěvovat soutěsky, muzea či koupaliště doporučujeme zakoupení Korutanské karty (48-53 Euro/dospělá osoba a týden dle sezony).
Vybavení
recepce, jídelna, restaurace, hala, výtah, parkoviště, wi-fi zdarma, kolárna, dětské hřiště, zahrada s lehátky a slunečníky u bazénu.
Ubytování
2-4 lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, trezorek, fén a balkon. 3. a 4. lůžko je rozkládací gauč nebo přistýlka.
Stravování
polopenze - snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru u hlavního jídla.
Zázemí
v ceně venkovní bazén 40 m2 a wellness se saunou, párou, infrakabinou a odpočívárnou. Hosté mohu využívat i stolní tenis a tenisový kurt.
Tip CK
Hotel s venkovním bazénem.
Slevové akce
po celou sezonu platí akce 7=6.
Poznámky
po celou sezonu minimální počet nocí 2 a nástupní dny na ubytování každý den a zároveň platí akce 7=6.
Základní cena zahrnuje
- ubytování s polopenzí, ložní prádlo.
Základní cena nezahrnuje
Příplatky
- pobytová taxa 2,7 Euro/noc/osoba od 18 let, komplexní pojištěnía připojištění COVID-Plus. Malý pes 15 Euro/den.
Informace o zájezdu
Pořadatel:
Datour s.r.o.,
IČ 26002311.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Margarethenbad v Rangensdorfu
Lokalita dle pořadatele:
Korutany, Národní Park Vysoké Taury