Hotel Eri Sun Village Water Park

  Řecko, Kréta, Hersonissos

4/5

Eri Sun Village

    Řecko, Kréta, Hersonissos, Kréta - Heraklion
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha a popis

Starší rozlehlý hotelový komplex Eri Sun Village (dříve Aqua Sun Village) se skládá z několika budov, které jsou rozmístěny na kopci v klidnější části rušného letoviska Hersonissos. Pláž je vzdálena cca 1,5 km, ale díky své poloze je odsud nádherný panoramatický výhled na celé letovisko a pobřeží Středozemního moře. Hotel nabízí službu shuttle busu, který Vás odveze k pláži v sjednané časy. Centrum letoviska Hersonissos se nachází cca 1 km od hotelového komplexu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, jelikož má zázemí skluzavek, tobogánu, dětských bazénů a dětského hřiště. Senioři a maminky s kočárky musí počítat s tím, že vzhledem k poloze na kopci je cesta do/z hotelu procházka sportovnějšího rázu. Oficiální kategorie hotelu je 4*, prodejní je 3*.

Pro klienty je zajištěn transfer do hotelu Aquapark Eri Beach třikrát denně v časech 10:00 hod, 12:00 hod a 18:00 hod.
Změna časů transferu vyhrazena.

Vybavení hotelu

- vstupní hala s 24-hodinovou recepcí
- 3 venkovní bazény se slanou vodou
- 2 oddělené dětské bazény včetně skluzavek a tobogánu
- klimatizovaná restaurace s balkonem
- lobby bar
- 2 bary u bazénu
- 2 tenisové kurty
- hřiště na volejbal
- billiard (za poplatek)
- mini market
- TV místnost
- Wi-Fi v lobby (zdarma)

Shuttle bus vyjíždí z hotelu v 10:00, 12:00, 14:00 a 18:00 hod.

Vybavení pokoje

Pokoj STANDARD pro 1 - 3 osoby je vybaven vlastním sociálním zařízením (koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem, WC), klimatizací (za poplatek, červenec, srpen je klimatizace v ceně), telefonem, SAT/TV, chladnička, trezorem (za poplatek) a balkonem či terasou s výhledem buď na moře (za příplatek), do zahrady a okolí nebo na bazén.

Pokoj pro rodiny 2+2 (2 dospělí + 2 děti) - má vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, fén, WC), klimatizaci (za poplatek, červenec, srpen je klimatizace v ceně), SAT/TV, telefon, chladničku, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledem na bazén, zahradu, okolí nebo na moře (na zpětné potvrzení za příplatek). Přistýlka je pouze pro děti a je formou palandy.

Vzhledem k různému stáří jednotlivých budov se pokoje mohou od vyobrazených informačních fotografií lišit, např. barevným provedením či stylem nábytku. Vybavení mají však všechny pokoje dle uvedeného popisku.
Oficiální kategorie hotelu je 4*, prodejní je 3*.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (07:15-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu včetně rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00-21:00). Dále lehké občerstvení během dne (zákusky, káva).

Vzhledem k velikosti komplexu a jeho různé obsazenosti je servírování nápojů na všech 3 barech v rámci all inclusive regulováno hotelem - většinou je barem pro all inclusive určen pouze bar u bazénu.

K večeři je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž se nachází v areálu Star Beach Hersonissos, kde je pláž i atrakce za poplatek. Další pláže jsou možné v samotném letovisku Hersonissos, kde je plážový servis také za poplatek.

Pro děti

2 dětské bazény, skluzavky a tobogány, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Sport a zábava

Předností hotelového komplexu jsou skluzavky a tobogán (zdarma). Dále jsou hostům k dispozici venkovní bazény (slaná voda), bazény pro děti, dětské hřiště, fitness, stolní tenis, dva tenisové kurty, billiard (za poplatek) a volejbal. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Klimatizace za poplatek 21 EUR/týden (červenec, srpen v ceně), trezor, billiard.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Eri Sun Village Water Park ****

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 1500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 469 368
dnes 12–20 h

Hodnocení

118. nejlepší hotel v destinaci Kréta

4/ 5 54 recenzí


Aleš červenec 2018
Krade se zde.. V den odletu mi byla odcizena penezenka ze zamceneho pokoje. Dle meho nazoru vse promyslene a nacasovane. Je odporne, ze se vam ne... celá recenze


Petra Šáchová červen 2018
Aqua Sun Village. Velmi pěkná dovolená. Měli jsme poměrně obavy na základě přečtených recenzí, ale naprosto zbytečně. Hotel je krásný, jídlo výtečné... celá recenze


Fišerová červenec 2017
Katastrofa. Byly jsme zde ubytovány místo námi vybraného hotelu Eri Beach a Village.Přímo katastrofa.K moři rychlou chůzí 30 minut z kopce,zpě... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-eri-sun-village-kreta-recko-z1469368/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií