Hotel Eriyadu Island Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Eriyadu Island Resort

    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu
Poloha

Resort Eriyadu se nachází na severozápadní straně Severního Male Atolu. Obklopuje jej nádherná laguna s křišťálově průzračným mořem, korálový útes, palmový háj a pláž s bílým pískem. Resot Eriyadu je vzdálen od letiště v Malé 45 km, což představuje cca 50 minut jízdy rychločlunem.

Vybavení

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, wellness centrum, boutique, knihovna, škola potápění, směnárna a prádelna, WiFi.

Ubytovaní

Deluxe Beach Villa je vybavena klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, televizí, telefonem, Wi-Fi za poplatek, plážové ručníky, minibarem, trezorem, varnou konvicí a terasou.

Sport a zábava

Fitness, stolní tenis, badminton, plážový volejbal, šipky, vodní sporty na pláži, windsurfing, šnorchlování, surfování, potápění, rybaření a výlety.

Stravování

Soft All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-23.59), káva, čaj lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu z Prahy (Vídně) a zpět (v optimální třídě letenek)
  • lodní transfer
  • 7 nocí ubytování se Soft All inclusive
  • asistenci českého delegáta na letišti v Male
  • letištní taxu
  • bezpečnostní taxu a palivový poplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění včetně storna
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Marted, IČ: 26820323. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Eriyadu Island Resort ****
  • Lokalita dle CK: Maledivy
  • Místo dle CK: Souostroví Maledivy

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Eriyadu Island Resort ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 881 229
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Eriyadu Island Resort
    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Cena
52 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 881 229

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
52 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 180 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 550 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč