300 m od pláže | Typ pláže: oblázková, molo

Popis

Popis hotelu Erkal Resort ***

Popis

Menší hotel je obklopen zelení s pohořím Taurus v pozadí, který podkresluje nádhernou atmosféru letoviska Kemer. Výhodou je blízkost centra, kde najdete mnoho obchodů, restaurací a příležitostí k zábavě. V hotelovém komplexu najdete bazén se skluzavkou pro děti a příležitosti k zábavě nebo relaxaci v hotelových tureckých lázních nebo v sauně. Doporučujeme pro klienty, kteří vyhledávají menší hotely s přátelskou atmosférou za rozumnou cenu a s dobrou dostupností centra za zábavou.

Vybavení hotelu

300 metrů od písečno-oblázkové pláže kousek od centra lehátka a slunečníky na pláži zdarma, ručníky za poplatek plážový bar bazén, dětský bazén, dětské hřiště turecké lázně, sauna, masáže za poplatek stolní tenis a šipky zdarma plážový volejbal, fotbalové hřiště, vodní sporty za poplatek internetová kavárna

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - sprcha s WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, indiv. klimatizace, minibar-za poplatek, sejf na pokoji - za poplatek, internetová přípojka na pokoji- za poplatek, balkón. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

All inclusive basic - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době od 10:30 do 22:30 hod.

Další údaje

1 budova, 4 patra, 65 pokojů Úklid: 6 x týdně Výměna ručníků: 6 x týdně Výměna ložního prádla: 3 x týdně

Odkaz

Hotel Erkal Resort

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer