250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Estalagem do Cerro Hotel & Spa ****

Výhody
  • bohatá nabídka wellness procedur
  • WiFi ve veřejných prostorech zdarma
  • večerní zábava a živá hudba

Popis hotelu

Bohatá nabídka wellness procedur. WiFi ve veřejných prostorech zdarma. Večerní zábava a živá hudba.

Poloha

na kopci s výhledem na staré město a záliv Albufeira (dostupný po schodech, cca 350 m). Centrum letoviska cca 650 m. Zastávka autobusu cca 30 m. Letiště Faro cca 35 km.

Pláž

cca 850 m od písečné pláže. Cca 350 m od hotelu je výtah vedoucí na pláž. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel s 95 pokoji. Recepce s trezory k pronajmutí, 3 výtahy, TV místnost, úschovna kol, restaurace a bar. Ve venkovním areálu zahrada se sladkovodním bazénem, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s klimatizací, sat. TV, telefonem, fénem, chladničkou (cca 3 €/den), vanou, WC a balkonem nebo terasou.

Junior suite (A2B/A3B): s opticky odděleným obývacím pokojem/ložnicí, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Dietní strava na vyžádání.

Sport/aktivity

zdarma: večerní zábava a živá hudba. Za poplatek: biliár, fitness, tenisový kurt v blízkosti. Golfové hřiště cca 4 km.

Internet

WiFi ve veřejných prostorech zdarma.

Wellness

zdarma: krytý sladkovodní bazén. Za poplatek: Spa se saunou, vířivkou, parní lázní, masážemi a kosmetickými procedurami.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek: hlídání dětí. Max. počet osob nesmí být překročen.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve