Estalagem do Cerro Hotel & Spa

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

Hotel do Cerro

    Portugalsko, Algarve, Albufeira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody
  • hotel s krásným výhledem na záliv Albufeira
  • bohatá nabídka wellness procedur
  • večerní zábava a živá hudba
Popis hotelu

Hotel s krásným výhledem na záliv Albufeira. Bohatá nabídka wellness procedur. Večerní zábava a živá hudba.

Poloha

klidná, na kopci s výhledem na staré město a záliv Albufeira (dostupný po schodech, cca 350 m). Centrum letoviska cca 650 m., restaurace a bary cca 100 m. Autobusová zastávka cca 30 m. Golfové hřiště 4 km. Letiště Faro cca 35 km.

Pláž

cca 850 m. od písečné pláže Praia dos Pescadores. Cca 300 m od hotelu je výtah na pláž. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel s 95 pokoji. Recepce s trezory k pronajmutí, 3 výtahy, úschovna zavazadel, TV místnost, úschovna kol, 1 restaurace, 1 a la carte restaurace, bar, kavárna, vinotéka, společenská místnost s krbem, prádelna. Ve venkovním areálu zahrada se sladkovodním bazénem, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, sat. TV, telefon, fén, chladničkou (za poplatek, cca 3 €/den), vana, WC, balkon nebo terasa.

junior suite (A2B/A3B): s opticky odděleným obývacím pokojem/ložnicí, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Dietní strava na vyžádání. A la carte restaurace formou mezinárodní kuchyně a steak house (za poplatek).

Sport/aktivity

zdarma: večerní zábava a 6x týdně živá hudba. Večerní animační program. Za poplatek: biliár, posilovna, tenisový kurt v blízkosti.

Internet

WiFi ve veřejných prostorách zdarma, internetový koutek za poplatek.

Wellness

zdarma: krytý sladkovodní bazén (vyhřívaný od 1.10. do 31.5.). Za poplatek: parní lázeň, masáže, sauna, solarium, vířivka. Spa s tureckou parní lázní, saunou, bublinkovými koupelemi.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek: hlídání dětí. Max. počet osob na pokoji nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 5% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018
Dětská sleva

A2A: 1 dítě 100% z ceny ubytování (do 6,99 let) nebo 50% sleva z ceny ubytování (do 12,99 let). A2B: 2 děti - dítě (do 6,99 let) 100% sleva z ceny ubytování, dítě (do 12,99 let) 50% sleva z ceny ubytování

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Estalagem do Cerro Hotel & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 183 470
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-do-cerro-algarve-portugalsko-z1183470/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.