Hotel Eurotel Altura

  Portugalsko, Algarve, Altura

Eurotel Altura

    Portugalsko, Algarve, Altura
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody

  • moderní hotel s úchvatným výhledem

  • ideální pro klidnou dovolenou

  • v těsné blízkosti pláže


Popis hotelu

Moderní hotel s úchvatným výhledem. Ideální pro klidnou dovolenou. V těsné blízkosti pláže.

Poloha

klidná, u moře. Malé centrum městečka Altura s restauracemi a obchody cca 100 m. Město Monte Gordo cca 5 km. Autobusová zastávka cca 800 m. (kyvadlová doprava 2x denně, 3x v týdnu). Letiště cca 50 km.

Pláž

dlouhá, veřejná pláž s jemným pískem přímo u hotelu, oddělena pouze zahradou a dunou. Lehátka na pláži (v sezóně) za poplatek. Bar na pláži (v sezóně). 

Vybavení

hotel se 135 pokoji na 10 podlažích.  K dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary, kavárna, prádelna (za poplatek). V zahradě bazén (vyhřívaný od 1.11. do 31.3.), terasa, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. 

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 24 m2, klimatizace, sat. TV, telefon, trezor, minibar (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon s výhledem na moře. 

Superior pokoje (A2B/A3B/A4B): cca 35 m2, jinak stejné vybavení jako A2A.

Superior deluxe pokoje (A2D/A3D/A4D): cca 35 m2, navíc set pro přípravu kávy a a čaje, župan, pantofle, jinak jako A2A.

Suite (A2C/A3C/A4C): bez určení rozměru pokoje, navíc oddělená ložnice, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: bowling, volejbal, fitness, stolní tenis, petanque. Za poplatek: biliár, minigolf, tenis, rybaření. Golfové hřiště cca 6 km. 

Internet

internetový koutek a WiFi na pokojích zdarma. 

Wellness

za poplatek: Spa & wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou, parní lázní, masážemi, hammam. 

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Za poplatek: hlídání dětí. 

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express. 

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018 a cestě od 1.6. - 30.9.2018
Dětská sleva

Dětské slevy dle rezervačního systému.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Eurotel Altura ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 200 281
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Algarve

0/ 5 9 recenzí

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-eurotel-altura-algarve-portugalsko-z1200281/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.