300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Eurotel Altura ****

Popis hotelu

Renovovaný, designový hotel s úchvatným výhledem na Atlantik. Ideální hotel pro klidnou dovolenou v těsné blízkosti pláže.

Poloha

hotel dělí od překrásné kilometrové pláže s jemným pískem pouze duny a malebná zahrada. Malé centrum městečka Altura s několika restauracemi je od hotelu vzdáleno cca 100 m. Nejbližší větší město, Monte Gordo, s bohatými zábavními a nákupními možnostmi se nachází cca 5 km od hotelu. Autobusová zastávka cca 800 m. Hotel pro své hosty zajišťuje 3 krát týdně kyvadlovou dopravu do městeček Vila Real Santo Antonio, Castro Marim a Tavira.

Vybavení

hotel se skládá ze 135 pokojů, které se rozprostírají na 10 podlažích. Hotel disponuje, výtahy, salonkem, odpočinkovou místností, internetovým koutek s wi-fi, restaurací s terasou, barem se satelitní televizí a snack barem. Ve venkovní části naleznou hosté pěkně upravenou zahradu se sladkovodním bazénem (vyhřívaný) a opalovací terasou. Lehátka a slunečníky zdarma. V hlavní sezóně je na pláži otevřen bar.

Ubytování

moderní a prostorné (cca 24 m2 ) dvoulůžkové pokoje (1A/2A) jsou vybaveny minibarem (za poplatek), klimatizací, trezorem, satelitní televizí, wi-fi (zdarma), telefonem, koupelnou se sprchou, WC, fénem a balkonem s nádherným výhledem na moře. Superior pokoje (2B/3B/4B): prosternější (cca 35 m2)s výhledem na moře. Deluxe pokoje (2D/3D/4D): cca 35 m2 s varnou konvicí, LED TV s DVD, županem a přezuvkami a balkonem s výhledem na moře. Suite (2C/3C/4C) s výhledem na moře.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetových stolů.

Sport a jiné aktivity

boccia, fitness, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: biliár, minigolf, tenisový kurt s tvrdým povrchem. 6 golfových hřišť v blízkosti hotelu.

Wellness

za poplatek: vkusně zařízené a moderní Spa s vířivkou, hammam a různými procedurami, jako jsou relaxační masáže apod.

Pro děti

hlídání dětí (za poplatek), hřiště, dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let).

Zábava

živá hudba.

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve