Hotel Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

Falkensteiner Spa Resort Marienbad

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Mariánské lázně

Umístění

Jedná se o největší hotel v centru lázeňského města Mariánské Lázně.

Hotel

Hotel prochází rekonstrukcí - pravděpodobnost otevření v květnu
Recepce, restaurace, lobby bar, hotel má 164 pokojů a apartmánů a rozkládá se v 4 propojených budovách na 4 podlažích, má 5x výtah, knihovnu, letní terasu s opalovacími lehátky. Nechybí ani úschovna kol a možnost parkování (za poplatek).
Má nejen svůj vlastní minerální pramen Alexandra, ale také největší lázeňské a saunové centrum ve městě.5 vyhřívaných bazénů s celoročním provozem včetně venkovního bazénu Saunový svět se 4 saunami a odpočívárnami, Private Spa Suite pro dva, fitnees

Pokoje

Čisté, prostorné a pohodlné pokoje.
Dvoulůžkový pokoj Standard 20-25m2. Vana nebo sprchový kout/WC, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny.
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Superior: 27-30m2. Vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka na pokoji.
Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Superior s balkonem: 27-30m2. Balkon, vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka.
Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami Delux: 35-40m2. Vana nebo vana + sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy, župan a osušky do sauny. Možná přistýlka.
Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami Delux s balkonem: 35-40m2 terasa (jižní strana), vana a sprchový kout/WC, set na přípravu kávy a čaje, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy, župan a osušky do sauny.
Suite: 46-50m2. Balkon, ložnice a obývací pokoj, vana i srchový kout/WC, pokojový trezor, minibar, TV/sat., fén, telefon, rádio, psací stůl, postel s nebesy, župan a osušky do sauny. Možnost přistýlky.

Stravování

Polopenze s lehkým obědem
Lehký oběd je v ceně : 2 druhy polévek, jedno hlavní jídlo, ovoce a salát.

Rekreace

Volné využití vyhřívaného venkovního bazénu, vnitřního bazénu, vnitřního zážitkového bazénu s různými programy, bazénu se solí z mrtvého moře.
Hotel má již zmíněný saunový komplex: finská sauna, parní lázeň, infračervená sauna, bio-sauna, odpočívárny, fitness, každý týden sportovní animační programy.
Za poplatek v hotelu: léčebné procedury, masáže, další procedury jako např. Lymfodrenáže, fyzioterapie, elektroterapie, lavaterm, parafínové zábaly a další.
U místních poskytovatelů služeb dle jejich ceníku: různá golfová hřiště (do 10-25 minut dosažitelná autem), tenis, squash, jízdy v kočáře.
v Mariánských Lázních: novobarokní lázeňská kolonáda, zpívající fontána, léčivé prameny, park miniatur pohodlně dosažitelné pěší chůzí.
K pěší turistice vhodná přírodní rezervace Kladská (8 km) či Zámek Kynžvart (9 km).
Slavkovský les je snadno dostupný autem i na kole a nabízí hned několik jasně vyznačených na sebe navazujících stezek pro pěší turistiku. Většina území je vhodná i pro cyklisty. K dispozici jsou vám polní i lesní cesty.

Nabídka programu

Balíček Lázně Light (pobyt od 6 nocí) - státní příspěvěk
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena od 10.700,-Kč
Minerální koupel Alexandra
Lymfoven
Fango zábal - částečný
Suchá CO2 koupel
Parafínový zábal na ruce
Balíček Lázně Deluxe (pobyt od 6 nocí) - státní příspěvěk
Možnost uplatnění státního poukazu 4 000 Kč / po odečtení cena od 12.020,-Kč
Minerální koupel Alexandra (2x)
Rašelinový zábal částečný velký (2 části těla)
Částečná masáž
Podvodní masáž částečná

Informace

Podmínky čerpání státního poukazu: výše podpory je 4 000 Kč na osobu a pobyt / voucher je možné vygenerovat zde: kudyznudy.cz/dolazni. Vouchery vygenerované v roce 2020 je možné uplatnit i v roce 2021. Pobyt s minimální délkou 6 nocí a alespoň 5 procedurami realizovaný do 31.12.2021. Platí pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven starší 18 let s trvalým pobytem v ČR
Příjezd : od 15:00
Odjezd : do 11:00
Dětská cena:platí od 6 do 16 let na přistýlce, děti do 6 let na přistýlce zdarma
Místní poplatky: nejsou zahrnuty v ceně – úhrada na místě
Domácí zvířata za poplatek na místě
Garáž za příplatek na místě

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Falkensteiner Spa Resort Marienbad *****
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 331
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Falkensteiner Spa Resort Marienbad
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
3 900 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 331

Zájezd

dospělá osoba
2
3 900 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Holiday Domestic - za osobu
2
158 Kč