50 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Familienhotel Hinteregger ****

Výhody

rozsáhlá wellness zóna na 2 podlažích

hotelová slevová karta Hinteregger zdarma

Popis hotelu

Rozsáhlá wellness zóna na 2 podlažích. Hotelová slevová karta Hinteregger zdarma.

Poloha

mezi Korutanami a Salcburskem. Přímo v Katschbergu 1650 m n.m., malé centrum města cca 150 m, Rennweg cca 6 km.

Vybavení

57 pokojů, hotelová hala s otevřeným krbem, restaurace, bar, výtahem, lehátky a slunečníky na louce (dle dostupnosti).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje(A2A): cca 22 m2,jsou vybaveny kab. TV, rádiem, telefonem, trezorem, sprchou, WC, fénem, župany.

Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami, cca 28 m2, vybavení jako A2A.

Apartmány (A2C/A3C/A4C/A5C): 2 ložnice oddělené dveřmi pro 4-5 osob, cca 40 m2, dvoulůžková postel a pohovka nebo palanda, vybavení jako A2A.

Stravování

lehké all inclusive.Snídaně formou bufetových stolů se selským koutkem. 12.30-14.30 h. obědové občerstvení (polévka, zákusek, káva nebo čaj). K večeři menu o 4 chodech (včetně výběru z hlavních jídel, dětského menu a salátů formou bufetu). 10.00-22.00 h. nealkoholické nápoje (šťávy, limonády, sodovka, voda).

Sport/aktivity

zdarma: fitness, stolní tenis, minigolf, tenis (některé služby od externích provozovatelů). Za poplatek: el. horská kola, segway, jízda na koňském spřežení, rafting, rybaření, návštěva sýrárny (některé služby od externích provozovatelů).

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Wellness

zdarma: rozsáhlá wellness zóna se rozkládá na 2 podlažích: 6 bazénů, vnitřní a venkovní bazén, plavecký bazén (14 x 7 m), bazén se slanou vodou, různé druhy saun, parní lázeň, infračervená kabina, sanarium, bylinná lázeň. Za poplatek: solárium, masáže na vyžádání, kosmetické procedury.

Děti

dětské herny, hlídání dětí, animační program pro různě staré děti, vybavení pro malé děti (chůvičky atd.). Dětská postýlka do 2 let zdarma, max počet nesmí být v pokojích A2A překročen.

Další výhody

hotelová slevová karta Hinteregger zdarma s řadou výhod (aktivity dle programu na místě, slevy v obchodech.

Info

parkování:parkoviště zdarma;domácí zvíře:cca 16 €, pouze na vyžádání;lázeňská taxa:cca 2,50 €/den/osoba od 18 let, platba na místě;příjezd/minimální délka pobytu:denně/2 noci, 13.7.-30.8. denně/3 noci.

Ušetřete

Výhodná nabídka:5% sleva při pobytu od 7 nocí a rezervaci do 31.3.2019.

Výhodný termín: 6+1 zdarmapři pobytu 14.6.-13.7.2019 a 31.8.-30.10.2019, 12+2 zdarma po celou sezónu.

Dětská sleva

A2B: 2 dosp. + 2 děti (do 2,99 let) 100% na přistýlce. A2C: 2 dosp. + 2-3 děti (do 2,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany