4500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Familienhotel Sonngastein ****

Oblíbený horský hotel s bohatým zázemím pro děti je ideálním místem pro pohodovou zimní rodinnou dovolenou.

Poloha

Hotelová budova je situována přímo do srdce rakouského národního parku Hohe Tauern, cca 1,5 km od centra městečka. Zastávka skibusu: 50 m. Nejbližší vleky (Ski Amadé): 2,5 km.

Vybavení

Příijímací hala s recepcí, bar, nekuřácká restaurace, pivnice s krbem, internetový koutek, výtah, wellness centrum, kino.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou (DR) a prostornější dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami (DRS) mají: vlastní sociální zařízení (sprcha a WC), telefon, rádio, satelitní TV, vysoušeč vlasů a balkon. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládacího křesla či pohovky.

Stravování

Polopenze (snídaně formou rozšířeného bufetu, lehká odpolední svačina - bufet teplých i studených jídel mezi 15.30 - 17.30 hod., večeře výběrem z menu o 4 chodech, pravidelný salátový bufet. 2x týdně bufetové speciality, 1x galavačeře, 3x sýrový bufet, 1x "Štrůdl bufet".).

Program all inclusive

Nově zrenovovaný dětský koutek s velkou herní plochou, hračkami a atrakcemi, služba hlídání dětí (pondělí
pátek), dětská postýlka (zdarma a na vyžádání).

Pro děti

Vnitřní tenisový kurt (za poplatek).

Internet

Vnitřní termální bazén, několik druhů saun, vyhřívaný venkovní bazén, panoramatická relaxační místnost s vodními lůžky. Za poplatek: masáže, kosmetické ošetření, solárium.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Familienhotel Sonngastein ****