4500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Familienhotel Sonngastein ****

Oblíbený horský hotel s bohatým zázemím pro děti je ideálním místem pro pohodovou zimní rodinnou dovolenou.

Poloha

Hotelová budova je situována přímo do srdce rakouského národního parku Hohe Tauern, cca 1,5 km od centra městečka. Zastávka skibusu: 50 m. Nejbližší vleky (Ski Amadé): 2,5 km.

Vybavení

Příijímací hala s recepcí, bar, nekuřácká restaurace, pivnice s krbem, internetový koutek, výtah, wellness centrum, kino.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s 1 přistýlkou (DR) a prostornější dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami (DRS) mají: vlastní sociální zařízení (sprcha a WC), telefon, rádio, satelitní TV, vysoušeč vlasů a balkon. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládacího křesla či pohovky.

Stravování

Polopenze (snídaně formou rozšířeného bufetu, lehká odpolední svačina - bufet teplých i studených jídel mezi 15.30 - 17.30 hod., večeře výběrem z menu o 4 chodech, pravidelný salátový bufet. 2x týdně bufetové speciality, 1x galavačeře, 3x sýrový bufet, 1x "Štrůdl bufet".).

Program all inclusive

Nově zrenovovaný dětský koutek s velkou herní plochou, hračkami a atrakcemi, služba hlídání dětí (pondělí
pátek), dětská postýlka (zdarma a na vyžádání).

Pro děti

Vnitřní tenisový kurt (za poplatek).

Internet

Vnitřní termální bazén, několik druhů saun, vyhřívaný venkovní bazén, panoramatická relaxační místnost s vodními lůžky. Za poplatek: masáže, kosmetické ošetření, solárium.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour