100 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Feriendorf Hohentauern ***

Popis hotelu

Apartmánový komplex s krásným výhledem. Mnoho tematických stezek v okolí.

Poloha

na jižním svahu s překrásným výhledem. Centrum cca 2 km.

Vybavení

prázdninový komplex s 65 domky, recepce na začátku komplexu (mezi domy 35. a 36.). Místo na grilování.

Ubytování

prázdninové chatky (F4F): třípokojové chatky pro 4 osoby, cca 55 m2. Jídelní kout, kuchyňský kout (el. sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, chladnička), sat. TV. V přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním koutem, samostatné WC a terasa. První patro: dvoulůžkový pokoj a pokoj s patrovou postelí, sprcha a WC. Prázdninové chatky (F6G): čtyřpokojové chatky pro 6 osob, cca 79 m2, vybavení jako F4F. V přízemí: kuchyňský a jídelní kout, obývací část, sprcha, WC, pokoj s patrovou postelí, terasa. První patro: dvoulůžkový pokoj, pokoj s patrovou postelí, vana se sprchou a WC. Prázdninové chatky (F8H): pětipokojové chatky pro 8 osob, cca 80 m2, vybavení jako F4F. V přízemí: kuchyňský a jídelní kout, obývací část, sprcha, WC, dvoulůžkový pokoj, terasa. První patro: dvoulůžkový pokoj, pokoj s oddělenými lůžky, pokoj s patrovou postelí, vanou se sprchou, WC.

Stravování

bez stravy.

Sport a jiné aktivity

mnoho tematických stezek v okolí.

Pro děti

dětská postýlka do 3 let zdarma na vyžádání v CK, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen. Dětské hřiště.

Další informace

parkování: parkoviště zdarma,
domácí zvíře: cca 10 €/den,
lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 15 let, děti 2-14,99 let 0,40 €/den platba na místě,
na místě se platí: kauce cca 150 €/jednotka, povlečení, ručníky a osušky (povinně cca 25 € osoba/pobyt, případně výměna),
cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, topení,
vzít s sebou: utěrky,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci,
začátek/konec nájmu: 14/10 h.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 31.3.2016Výhodný termín: 7=6 při pobytu 14.5.-9.7. a 27.8.-22.10.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.