Popis

Popis hotelu Ferienpark Waldpension Putz ****

Výhody
 • prázdninový areál ideální pro aktivní dovolenou
 • přímo v sousedství se nachází 9 jamkové golfové hřiště
Popis hotelu

Prázdninový areál ideální pro aktivní dovolenou. Přímo v sousedství se nachází 9 jamkového golfové hřiště.

Poloha

centrum městečka Berg im Drautal je vzdáleno cca 1,5 km. Pro turistiku je k dispozici 300 km stezek. Jezero ke koupání ve městě Greifenburg cca 5 km.

Vybavení

komplex se skládá ze 4 budov a disponuje 80 pokoji, restaurací, jídelnou, společenskými místnostmi a barem. Louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (B2A): s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, sat. TV, el. chůvičkou (k dispozici na recepci), balkonem.

Jednolůžkové pokoje (B1A): s možností 1 přistýlky, vybavení jako B2A.

Dvoulůžkové pokoje (B2B): s možností až 2 přistýlek, rozkládací pohovka, vybavení jako B2A.

Rodinné pokoje (B2C): 2 dvoulůžkové pokoje oddělené dveřmi (1x s dvoulůžkovou postelí a 1x s rozkládací pohovkou pro 2 os. nebo 2x dvoulůžko vedle sebe), vybavení jako B2A.

Dvoulůžkové pokoje (A2A): s možností až 2 přistýlek, vybavení jako B2A, navíc telefon.

Rodinné pokoje (A2B): 2 dvoulůžkové pokoje oddělené dveřmi (1x s dvoulůžkovou postelí a 1x s rozkládací pohovkou pro 2 os. nebo přistýlkami), vybavení jako B2A, navíc telefon. Pokoje B1A/B2A/B2B/B2C se nacházejí ve vedlejší budově Berghotel (vzdálené cca 100 m), pokoje A2A/A2B se nacházejí v hlavní budově, budově Erika nebo budově Kärtner Hof přímo ve Ferienparku.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 12.00-14.00 h. denně polévky pro všechny hosty. Při rezervaci plné penze navíc polední menu. Nealkoholické nápoje během obědů (při rezervaci plné penze) a večeří (např.: limonáda, minerální voda, ledový čaj).

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis. Přímo u cyklistické trasy Drautalradweg (cca 366 km). Možnost rybaření. Cyklomapa, místnost pro kola (uzamykatelná) a místnost pro sušení oblečení. Za poplatek: k zapůjčení jízdní kola a elektrokola. Za poplatek: 3 antukové tenisové kurty, 9 jamkové golfové hřiště přímo u hotelu, driving range, přednostní hrací časy, týdně turnaje, trenér na golf, k zapůjčení vybavení na golf. 30% sleva na green fee.

Internet

WiFi v lobby a pokojích A2A/A2B zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (12 x 8 m), sauna (16.00-19.00 h.) a venkovní bazén (14 x 7 m, v provozu 20.5.-15.9.). Za poplatek: solárium a masáže.

Děti

dětská herna a hřiště. V červenci a srpnu animační program pro celou rodinu.

Info

parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Greifenburg zdarma (nutná rezervace předem přímo v hotelu); lázeňská taxa: v ceně; domácí zvíře: cca 22 €/pobyt; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 7.7.-17.8. denně/4 noci.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 8% sleva při rezervaci do 30.4.2018 a pobytu 1.5.-6.7.2018 a 18.8.-19.10.2018.

Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 1.5.-7.7.2018 a 18.8.-20.10.2018, 9=8 při pobytu 1.7.-26.8.2018.

Dětská sleva

A2A/B2B: 2 dosp. + 1-2 děti (2-9,99 let) 100% na přistýlce. B2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-9,99 let) 100% na přistýlce. B1A: 1 dosp. + 1 dítě (2-9,99 let) 100% na přistýlce. Další dětská slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany