Hotel Fiesta Beach Club Djerba

  Tunisko, Djerba, Midoun

2/5

FIESTA BEACH CLUB

    Tunisko, Djerba, Midoun
Číslo zájezdu: 1 605 066
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v zahradě, 5 km od města Midoun a 15 km od města Houmt Souk. Vzdálenost od letiště je 25 km.

Vybavení Hotelu

Hotelový areál bungalovů je postaven v typickém tuniském stylu a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, bankomat, TV místnost, WiFi připojení zdarma, několik restaurací, pizzerii, bar, snack bar, bar na pláži, maurskou kavárnu, obchod, kadeřnictví. Tento přátelský hotel lze doporučit rodinám s dětmi a všem věkovým kategoriím.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, fénem, TV se sat. příjmem, minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Možnost zapůjčení plážových osušek.

Sport & Fitness

Venkovní bazén, termální bazén, krytý bazén, dětský bazén, skluzavky, centrum zdraví, sauna, lázně, masáže,tenisové kurty, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, basketbal, fotbal, aerobic, vodní pólo, vodní gymnastika, petanque, lukostřelba, šipky, billiard, minigolf, windsurfing, šlapadla, vodní sporty na pláži, miniklub, animační programy, diskotéka.

Stravování

Ultra all inclusive 24 hodin denně zahrnuje:
- snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby
- občerstvení během dne
- noční snack
- 1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte (nutná předchozí rezervace)
- 24 hodin denně nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných barech a restaurací (dle jejich otevírací doby)
- tenis, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, basketbal, vodní pólo, vodní gymnastika, minigolf, lukostřelba, šipky, miniklub pro děti, animační programy
- lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: FIESTA BEACH CLUB ****
  • Lokalita dle CK: Djerba
  • Místo dle CK: Djerba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Fiesta Beach Club Djerba ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 605 066
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

27. nejlepší hotel v destinaci Djerba

2/ 5 21 recenzí


Zdeněk Pechman srpen 2019
Hotel Fiesta Beach. Krásná dovolená... celá recenze


Olga červenec 2019
Hotel fiesta beach. Nádherná dovolená ... celá recenze


iva červen 2019
Dovolená Djerba. Krásné a čisté moře s příjemným vstupem. Velký areál , kde se opravdu lidé rozprostřou a nešlapou si po hlavách. Kdo upřednosnostn... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

FIESTA BEACH CLUB
    Tunisko, Djerba, Midoun

Původní cena
23 990 Kč/os

Cena
16 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 605 066

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč