Hotel Fllad Resort & Spa

  Albánie, Golem

Fllad Resort & SPA Alexandria Club

    Albánie, Drač, Golem
Číslo zájezdu: 2 070 223
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Animace

Karcoolčin dětský klub v češtině a mezinárodní animační programy pro děti i dospělé
Karcoolka s našimi animátory zavítá i do Albánie, kde se můžete těšit na animační program pro děti a dospělé. Během dne se můžete těšit na různé sportovní i nesportovní aktivity nebo třeba rodinné dny, které budou pořádány našimi animátory společně s těmi mezinárodními. V Karcoolčině dětském klubu se děti vyřádí během tematických dní v plnění úkolů, různých stezek, soutěží a her. K večeru pak neodmyslitelně patří již tradiční dětská diskotéka nabitá oblíbenými písničkami.
Animační sezona: 15.6. - 11.9.2022
Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být (především na začátku a konci animační sezony) omezeny, může být snížen počet přítomných animátorů či může dojít k jejich dočasnému zrušení.

Doporučení

Letos opět zařazujeme do nabídky letecké zájezdy do krásné a nepoznané Albánie a rovnou zde otevíráme i klubový hotel. Pětihvězdičkový hotel Fllad Resort & SPA CK Club je tak žhavou novinkou mezi našimi kluby a samozřejmě zde na Vás kromě komfortního ubytování a služeb all inclusive bude čekat i náš český animační tým v čele s maskoty Karcoolkou a Lexou. Nový a moderní hotel, postavený v roce 2021, je situovaný v klidnější lokalitě u oblíbené písčité pláže Golem. Díky své poloze, elegantním interiérům, kvalitním službám a animačním programům pro děti i dospělé v českém jazyce je ideálním místem pro strávení nezapomenutelné dovolené plné pohody, relaxace i zábavy na krásném a zajímavém místě.

GPS

41.256154, 19.520966

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Plážové osušky k zapůjčení v hotelu za vratnou zálohu.

Vzdálenost od pláže (cca)

u pláže

Vzdálenost od pláže (m)

0

Poloha

Hotel, obklopený vzrostlými stromy, se nachází v klidné oblasti Golem, cca 45 km od letiště v Tiraně a cca 15 km od letoviska Durrës. Autobusová zastávka je cca 250 m od hotelu. Cca 500 m od hotelu najdete několik obchodů. U hotelu je pobřežní cesta, která je vhodná k procházkám. Hotel je situován přímo u krásné písčité pláže.

Štítky

Novinka || Nově postavený hotel || Komfortní pokoje || SPA centrum || Přímo u písčité pláže || Animace v češtině || Karcoolčin dětský klub

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00 h, obědy od 12:00 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h), odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Komfortní pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou (zdarma). Hotel nabízí pokoje s výhledem do okolí (maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě), pokoje s bočním výhledem na moře (maximální obsazenost tři dospělí) a pokoje s výhledem na moře (maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, a la carte restaurace, kavárna, lobby bar, bar u bazénu, bazén, dětské hřiště, dětský klub, TV místnost, místnost pro zavazadla, směnárna, parkoviště.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, osušky k bazénu k zapůjčení za vratnou zálohu, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: SPA a fitness centrum (bude otevřeno v roce 2022).

Název

Fllad Resort & SPA CK Club

Základní cena zahrnuje

  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky:
  • volitelné doplňkové služby

Informace o zájezdu

Pořadatel: ALEXANDRIA a.s., IČ 25661507.
Název hotelu dle pořadatele: Fllad Resort & SPA Alexandria Club *****
Lokalita dle pořadatele: Albánie, Durrës
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Fllad Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 070 223
dnes zavřeno

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.

Nezávazná objednávka

Fllad Resort & SPA Alexandria Club
    Albánie, Drač, Golem

Původní cena
25 890 Kč/os

Cena od
17 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 070 223

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
1
17 490 Kč
dospělá osoba na přistýlce
1
16 990 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
1
10 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
940 Kč