| Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Flora Grand Hotel ****

Popis hotelu

Vysoce kvalitní a komfortní hotel se zajímavě řešeným interiérem, nacházející se v centru oblasti Deira. Hotel je skvělou volbou pro milovníky ruchu velkoměsta, neboť se nachází v blízkosti všech nákupních center, restaurací a barů.

Zábava

Na střeše hotelu je vyhřívaný bazén, vířivka, dále je v horních patrech posilovna, sauna, parní lázeň, v plážových parcích je možno provozovat spoustu vodních sportů a také je zde široká nabídka fakultativních výletů.

Stravování

Snídaně. Možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

Hotel nemá vlastní pláž, plážové parky se nacházejí asi 20 minut jízdy hotelovým shuttle busem.

Poloha

V centru oblasti Deira - od mezinárodního letiště v Dubaji je vzdálen asi 10 minut jízdy autem.

Vybavení

V hotelu je indická restaurace Monsoon, restaurace Flora Grand, La Terrace a Al Nakheel Coffee Shop, konferenční a banketové místnosti, směnárna, prádelna a čistírna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, internet, půjčovna notebooků a půjčovna aut. Hotel poskytuje svým hostům zdarma dopravu na pláž.

Ubytování

Ubytovat se můžete v krásných, velmi prostorných a vkusně zařízených pokojích, které jsou vybaveny klimatizací, trezorem, televizí a telefonem. Součástí pokojů je také privátní koupelna s toaletou.

Názor CK

Velmi kvalitní hotel přímo v centru dění s vysokým standardem služeb za rozumnou cenu. Náš tip.

Pro děti

Hlídání dětí.

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).