Hotel Four Views Monumental

  Portugalsko, Madeira, Funchal

4/5

FOUR VIEWS MONUMENTAL

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v blízkosti pobřežní Lido promenády, 2,5km do centra Funchalu.

Vybavení

Moderní hotel na rušném místě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, parkoviště, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, internet point zdarma, kadeřnictví, obchod, konferenční sál.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefon, balkónem nebo terasou, výhled do krajiny. Na vyžádání možnost jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě ve studiu. Studia navíc s kuchyňkým koutem s výhledem na krajinu nebo příplatkem s výhledem na moře.

Pláž

Nejbližší pláž 200m od hotelu.

Sport

Venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, fitness centrum, SPA.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Za příplatek polopenze nebo plná penze.

Poznámka

Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. Od 1.5.2017 je účtována v některých hotelech městská taxa, kterou hradí každý klient, a to 1 EUR osoba / noc, max. 5 EUR. Tato městská taxa se platí na recepci hotelu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků v optimální knihovací třídě
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování s vybraným stravováním
 • služby česky hovořícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: FOUR VIEWS MONUMENTAL ****
 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Funchal

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Four Views Monumental ****
Typ pláže: špatný přístup, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 010 841
dnes zavřeno

Hodnocení

27. nejlepší hotel v destinaci Madeira

4/ 5 6 recenzí


Veronika E. září 2014
Prohlídka hotelu Four Views Monumental ****. Four Views Monumental Hotel se nachází v centru města Lido, nejdůležitější turistické oblasti v hlavním městě Funchal. 27. 2. 20... celá recenze


Maťa říjen 2014
Hotel Four Views Monumental. Príjemný 4* hotel kúsok od centra Funchalu, v bezprostrednej blízkosti nákupných možností, priamo pri pobrežnej promenáde... celá recenze


Jana S. duben 2011
Prohlídka hotelu Four Views Monumental ****. Hotel je strategicky umístěn v samém srdci populární turistické oblasti Lido s množstvím barů, kaváren, supermarketů a nákupních c... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

FOUR VIEWS MONUMENTAL
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
18 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 010 841

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč