Popis

Popis hotelu Funtazie Klub Voi Floriana Resort ****

Poloha

Hotel na pobřeží Jónského moře, obklopený udržovanou zelení, cca 10 km severně od Catanzaro Lido (k dispozici poliklinika, cca 300 m bankomat a lékárna), 45 km od letiště Lamezia Terme.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace 'La Pergola' s terasou, snack bar, amfiteátr, konferenční místnost, minimarket, lékářská služba v ordinačních hodinách. Pokoje rozmístněné v několika 1-3 podlažních budovách bez výtahu umístěných v zahradě. Venku bazén, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště.

Pokoje

DR: koupelna/WC, (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, klimatizace, minibar za poplatek, trezor zdarma, balkon, terasa nebo předzahrádka. Velikost pokoje 19 m2. DRP: viz. DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. TR: viz DR, prostornější. Velikost pokoje 17 m2. DRX: viz DR, minibar zdarma (doplnění za poplatek), rezervace 1. řady na pláži (1 slunečník + 2 lehátka/pokoj), výměna osušek na pláž zdarma. Velikost pokoje 24 m2. QR: viz DR, prostornější. Dětská postýlka možná zdarma (na vyžádání). Dítě do 2 let věku je možné ubytovat pouze v pokoji DRX k obsazenosti 2 nebo 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě, v jiném druhu pokoje to nelze.  

Zábava

Animační program Funtazie klubu včetně v období 25.6.-30.8.2019

Stravování

Polopenze plus (nápoje k večeři - stolní víno, pivo, nealko). Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Písečná pláž, při vstupu do moře oblázky, lehátka a slunečníky zdarma (od 2. řady na pláži), plážové osušky oproti kauci (výměna za poplatek), bar na pláži.

Program all inclusive

Snídaně formou bufetu (07.45–10.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.15 hod.) Večeře formou bufetu (19.30–21.15 hod.) Snack během dne Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.) Beach bar (11.00-18.30 hod) All inclusive nezahrnuje: zmrzlinu, nápoje v lahvích, cappucino, espresso  

Sportovní nabídka

Zdarma: Tenis (osvětletní za poplatek), lukostřelba, stolní tenis, bowling, beach volejbal, fitness, multifunkční hřiště, aquaaerobik, kánoe, windsurfing. Za poplatek: Vodní sporty na pláži, jízda na koni.

Pro děti

Animační program Funtazie klubu v období 25.6.-30.8.2019 Dětská postýlka za poplatek, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský bazén, dětské hřiště.

Extra služby

Animační program Funtazie klubu v období 25.6.-30.8.2019 Povinná pobytová taxa, platba na místě (cca 2-4 eur/os./den). Oficiální třída: ****

Pro handicapované

Několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma:  Wifi ve společených prostorách a na pokojích typu DRX.

Platební karty

VISA, EC/MC

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 2 dospělí / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRP): 2 dospělí Třílůžkový pokoj (TR): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Dvoulůžkový pokoj de luxe (DRX):  3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Čtyřlůžkový pokoj (QR): 2 dospělí + 2 děti (děti pouze do věku 12 let) Dítě do 16 let Dítě do 2 let věku je možné ubytovat pouze v pokoji DRX k obsazenosti 2 nebo 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě, v jiném druhu pokoje to nelze.          

Doba transferu

45 min

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Kalábrie