Gambrinus Hotel Rome

  Itálie, Lazio, Řím

5/5

Gambrinus

    Itálie, Lazio, Řím
Původní cena
14 290 Kč/os

Cena
12 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 445 360
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: Čtyřhvězdičkový luxusní hotel Gambrinus je skvěle umístěn v centru Říma, v půvabné a elegantní čtvrti poblíž spousty zajímavých památek a přitom dál od hluku a ruch centra tohoto krásného velkoměsta. Jen pár kroků od hotelu se nachází Porta Pia. pár minut od hotelu můžete obdivovat Via Veneto, nedaleko Piazza di Spagna, fontána Trevi a spousta dalšího. Nezapomeňte také navštívit zelenou oázu klidu Villa Borghese. Nejbližší zastávka městské dopravy je vzdálena cca 150 metrů od hotelu, zastávka metra cca 800 metrů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s 24 h recepcí, bar, snídaňová místnost, bar s kavárnou, WiFi zdarma.

Ubytování: V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování, pokoje jsou vkusné a přitom velmi luxusně vybavené. V nabídce pokoje Economy (malé pokoje - cca 13 m2), Classic (cca 15 m2) či Superior (cca 18 m2). V každém pokoji najdete koupelnu, klimatizaci, SAT TV, WiFi zdarma, trezor, minibar. varnou konvici. 

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku do Říma, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, transfery, fakultativní služby, místní pobytovou taxu, zavazadlo k odbavení.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Palma Travel Touroperator, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Gambrinus ****
  • Lokalita dle CK: Lazio
  • Místo dle CK: Řím

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gambrinus Hotel Rome **** (Webové stránky hotelu)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 445 360
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Lazio

5/ 5 3 recenzí


Josef Malý červen 2019
ROMA. Měli jsme zajištěn hotel -který splnil naše požadavky.Obsluha velmi dobrá -úklid pokojů také velmi dobrý.... celá recenze


navstevnik Rima listopad 2018
Gambrinus Hotel Rome. 3denní dovolená v 11/18... celá recenze


Klára říjen 2018
Nádherný Řím. Ubytování krásné, snídaně dobrá, velký výběr, skvělý personál, kousek od centra, prostě ideální. ... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-gambrinus-lazio-italie-z1445360/1182219949/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Gambrinus
    Itálie, Lazio, Řím

Původní cena
14 290 Kč/os

Cena
12 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 445 360

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 790 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
9 000 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 5 dní
0
870 Kč