Popis

Popis hotelu Garda Sol Aparthotel & Spa ***

Poloha

Na promanádě městečka Toscolano Maderno, obchody, bary a restaurace v blízkém okolí.

Vybavení

Hlavní budova s recepcí, lobby, společenské prostory, bar, místnost pro podávání snídaní. Venku panoramatická terasa a bazén s vířivkou, lehátka a slunečníky za poplatek, bar u bazénu. Parkování v blízkosti hotelu za poplatek.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., WiFi, telefon, trezor, minibar (voda při příjezdu), balkon nebo terasa.  DRLV: viz DR, výhled na jezero.

Zábava

Možnosti zábavy v blízkém okolí.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž

Veřejná písečnooblázková pláž cca 250 m od hotelu.

Pro děti

Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Extra služby

Na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1-3,5 eur/os./den. Delegát k dispozici na telefonu a pouze v období 1.6.-30.9.

Wellnes

Za poplatek: vířivka, sauna, pára, turecká lázeň, masáže, různé druhy zkrášlujících procedur.

Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Lombardie