Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Garden Cliff Resort And Spa ****

Poloha

Hotel přímo na soukromé pláži v, klidnější severní části rušného letoviska Pattaya. V dosahu možnosti nákupů, řada restaurací a obchodů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, 230 pokojů, bary, restaurace, bazén, bar u bazénu, business centrum, obchod se suvenýry, čistírna

Pokoje

DRX: klimatizace, koupelna/WC, TV/sat., telefon, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Pláž

Hotel se nachází přímo u soukromé písečné pláže.

Sportovní nabídka

  • Fitness

Pro děti

Dětský klub, dětský bazén.

Extra služby

V blízkosti hotelu je „Svatyně Pravdy“, ručně vyřezávaná dřevěná svatyně, která je vyhledávanou turistickou zastávkou.

Wellnes

  • K dispozici lázně s nabídkou masáží a procedur

Internet

  • Za poplatek: WiFi v areálu

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Webové stránky

http://www.gardencliffpattaya.com/index.html

Doba transferu

100 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Pattaya

Leží asi 145 km jižně od Bangkoku a je pokládána za nejvýznačnější mořské letovisko. Z původní rybářské vesničky se stala "královnou asijských letovisek". Najdete zde kombinaci dvou světů - plážového letoviska a plně pulzujícího centra. 4 km dlouhý přímořský bulvár je obklopen hotely, restauracemi, bary a zábavními podniky. Pattaya je ideálním místem pro všechny kategorie turistů. Nabízí široké spektrum zábavy - od vodních sportů, po výlety do okolí, výlety na okolní korálové ostrovy, noční podniky, nákupy. Doporučujeme těm, kteří dávají přednost aktivně prožité dovolené.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Pattaya