10000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Garni Flori

Skipas

Lyžařská permanentka není zahrnuta v ceně pobytu a klienti si ji kupují sami na místě. Informace a veřejné ceny najdete u popisu střediska.

Místo pobytu a poloha

Längenfeld - Huben (1.250 m) - okrajová část Längenfeldu, zastávka skibusu u domu.

Ubytovaní a vybavení

K dispozici: • apartmán pro 4-6 osob - prostorná kompletně vybavená kuchyně s jídelním koutem, 2x ložnice, koupelna se sprchou/WC • apartmán pro 12 osob - 5x 2lůžkový pokoj v 1. patře + velká vybavená kuchyně s prostornou jídelnou a barem v přízemí V domě lyžárna. Hosté mohou využít 10% slevu na vstupném do Aquadomu. Parkování: u objektu zdarma

Popis stravovaní

Vlastní s možností využití vybavené kuchyňky

Slevy

• Motivační slevy a Poukázky

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Tyrolsko