300 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Gartenhotel Crystal ****

Popis hotelu

Komfortní hotel s bohatou wellness nabídkou.

Poloha

centrum obce (Fügen) cca 800 m.

Vybavení

92 pokojů, společenská místnost, panoramatická restaurace, bar, jizba s krbem, vinný sklípek. 2 výtahy. Na pokojích Wi-Fi v ceně.

Ubytování

jednolůžkové (B1S), dvoulůžkové pokoje (B2S) a rodinné pokoje (A2A): vybaveny sat. TV, rádiem, trezorem, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, župany k zapůjčení. Některé pokoje s balkonem. A2A cca 25 m2, 2 přistýlky.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 5 chodech, salátový bufet. 1x týdně bufet se specialitami. Odpolední snack.

Sport/aktivity

fitness, výlety na sněžnicích, výlety s pochodněmi. 1x týdně tyrolská folková hudba.

Wellness

wellness centrum o rozloze 1000 m2. Krytý bazén, aromatická jeskyně, masážní trysky, vířivka, finská sauna, biosauna, parní lázeň, Kneippův bazének, ametystový pramen, borovicová odpočívárna. Solárium cca 7 €. Beauty a wellness procedury za poplatek.

Info

parkování: parkoviště v ceně.
Domácí zvíře: cca 9 €/den.
Lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba od 14 let, platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 27.12.-2.1. a 14.2.-20.2. sobota/7 nocí.

Bonus pro lyžaře

5% sleva na skipas Zillertal Superski, lyžařské túry, skipass servis na recepci. Lyžárna se sušárnou obuvi.

Ušetřete

Výhodné termíny: 4=3 při pobytu 6.1.-11.1. a 7=6 při pobytu 4.4.-11.4.

Dětská sleva

B1S: 1 dospělý + 1 dítě (2-5 let) 100%, (6-9 let) 50% na přistýlce. A2A: 2 dospělí + 1-2 děti (2-5 let) 100%, (6-9 let) 50%, (od 10 let) 10% na přistýlkách.

Info pro lyžaře

Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 300 m
Běžecká stopa: cca 300 m
Půjčovna lyží/lyžařská škola: u hotelu
Lyžařská škola: u hotelu
Lyžárna: v hotelu

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Tyrolsko