Přímo u sjezdovky

Popis

Popis hotelu Gasthof Moasterhaus ***

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Hirschegg 9 km, Veřejný krytý bazén: Köflach 25 km, Obchod s potravinami: Hirschegg 9 km, Nákupy: Hirschegg 9 km, Vlakové nádraží: Köflach 25 km, Letiště: Graz 59 km, Středisko Nadmořská výška: 1320 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako další ložní prádlo ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, Posezení, Pohovka, Internet: zdarma, Nekuřácký.

Typy pokojů, apartmánů

2-4 lůžko sprcha / WC, ~ 27 m2, 2 lůžka sprcha / WC, 22 m2, 1-2 lůžko sprcha / WC, jednolůžkový / dětský pokoj, 18 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: 70 m2, Pro děti od 15 let. Parní lázeň, sauna, finská sauna, relaxační místnost.

Stravování zahrnuto

Polopenze, snídaně formou bufetu: s biopotravinami, salátový bar, večeře (3 kurzy): Menu, tematické večery: 1 x týdně výborná večeře o 4 chodech včetně 1/8 nejlepšího štýrského vína.

Zahrnuté aktivity

Ping pong, 1 x za rezervaci / pokoj: turistická mapa, 1 x 20 min. bowling, speciální cena za jízdu na zkušebním motocyklu, 1 x za rezervaci / pokojové slevové karty pro různá rekreační zařízení v západním Štýrsku (místní destinace).

Děti

Dětská postýlka; Dětská herna, Dětská videa, Pronájem her, Dětské hřiště, Dětské menu, Dětská jídelní židlička, Péče o děti: Pouze na vyžádání, atraktivní program pro děti.

Domácí mazlíčci

Euro 12, - za den zaplacené na místě bez jídla.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.