Hotel Gasthof Venedigerblick

  Rakousko, Salcbursko, Neukirchen am Grossvenediger

Neukirchen, Pension Venedigerblick - léto

  Rakousko, Oberpinzgau, Salcbursko, Neukirchen am Grossvenediger, Wildkogel / Neukirchen
Číslo zájezdu: 1 646 255
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Ledovce, hory, jezera – rakouská celoroční dovolenková destinace. V jedinečném přírodním ráji, který se nachází v bezprostřední blízkosti národního parku Vysoké Taury, najdeme sportovce, aktivní rekreanty, rodiny a lidi, kteří hledají odpočinek podobně jako pestrý výběr aktivit a dobrodružství. Mezi ně patří 'Peakworld 3.000' na ledovci Kitzsteinhornu, místní hora Schmittenhöhe, stejně jako křišťálově jasné jezero Zell a několikrát oceněné 36 - jamkové golfové hřiště. Rakouská tradice a autentita se odráží v událostech a kulinářských specialitách v tomto regionu.

Rodinný Gasthof Venedigerblick s úchvatným výhledem na ledovec Grossvenediger v srdci národního parku Vysoké Taury, leží 1.5 km od centra Neukirchenu a veřejného koupaliště, přímo u cyklostezky. Od Krimmelských vodopádů je vzdálen 9 km. V blízkosti je lanové centrum, nabídka projížděk na koni, tenis, golf – 18 km v Mittersillu. Přírodní koupaliště jezera Neukirchen (1.5 km), 2 kurty na plážový volejbal, krytý bazén v Mittersillu.

Ubytování

standardně zařízené dvoulůžkové pokoje (24 m2 ) s možností 1 přistýlky (do 14.9 let), se sociálním zařízením, SAT-TV a balkonem. Na vyžádání lze zajistit i rodinné pokoje za příplatek. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře - výběr ze 3chodového menu + salátový bufet.

Vybavení

recepce, restaurace, snídaňová místnost, lobby, dětský koutek, stolní tenis, Wi-Fi – zdarma v hale, parkování, velká zahrada s dětským hřištěm, malý bazének - 5 m.
Wellness: sauna, parní lázeň, relaxační místnost, infračervená kabina a za poplatek vířivka.

Domácí mazlíčci:

vítáni: za poplatek cca 8€/ noc - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, využití Wellness, každodenní vstupenku do  Badesee Neukirchen (přírodní koupaliště), parkování, místní pobytovou taxu. Nationalpark Card v ceně. 

National Card : nabízí různé slevy a volné vstupy: (veřejné lázně  kryté bazény, veřejná doprava-vlaky a autobusy v oblasti Oberpinzgau, některé lanovky, dětské programy, komentované prohlídky s průvodcem a jiné.

                                               

Základní cena nezahrnuje

místní pobytovou akci 2 €/den od 15 let.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Neukirchen, Pension Venedigerblick - léto
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Neukirchen

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gasthof Venedigerblick ***
Vzdálenost od sjezdovky: 2400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 646 255
dnes 7.30–20 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Neukirchen, Pension Venedigerblick - léto
  Rakousko, Oberpinzgau, Salcbursko, Neukirchen am Grossvenediger, Wildkogel / Neukirchen

Cena
5 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 646 255

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 980 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč