Popis

Popis hotelu Gasthof Zinkenbachmuhle ***

Výhody
  • penzion s idylickou polohou
  • veřejné koupaliště cca 1,5 km
Popis hotelu

Penzion s idylickou polohou. Veřejné koupaliště cca 1,5 km.

Poloha

penzion s idylickou polohou. Centrum města Abersee cca 1 km, veřejné přírodní koupaliště cca 1,5 km.

Vybavení

penzion s 32 pokoji, restaurací, domácím barem, letní terasou s kavárnou, louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): s možností 1 přistýlky, jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV, některé pokoje s balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 3 chodech.

Sport/aktivity

za poplatek: stolní tenis a zapůjčení kol.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (6,5 x 4 m). Za poplatek: sauna, infračervená kabina a solárium.

Děti

dětské hřiště.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 5 €/den; lázeňská taxa: cca 1,90 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Dětská sleva

A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-11,99 let) 100%, (od 12 let) 30% na přistýlce.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

Hotely Salcbursko