Golden Coast Beach Hotel & Spa

  Kypr, Protaras, Pernera

5/5

Golden Coast Beach

    Kypr, Jižní Kypr, Protaras, Pernera
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel přímo u pláže a zároveň nedaleko centra střediska.

Přehled

vynikající služby a vybavenost skvělý poměr ceny vůči kvalitě vlastní Spa, tenisové kurty, fitness možnost ubytování 4 osob

Stručná poloha

přímo u písečné pláže nákupní možnosti v okolí centrum střediska Protaras 6 km mezinárodní letiště Larnaca 42 km

Poloha

4* hotel Golden Coast Beach leží v nádherné lokalitě mezi Paralimni a Protaras, přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu najdete obchůdky, taverny i kavárny, krátkou procházkou se dá dojít do menšího přístavu anebo se místní dopravou dopravit do zajímavých míst jako akvárium, klášter Agia Napa, pláže Kalamies a Trinity a dalších. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno 42 km, doba transferu cca 50 min.

Vybavení hotelu

Prostorný areál tvoří hlavní vícepatrová budova s 2 ubytovacími křídly, venkovní část bazénů a teras vsazených do zeleně a přecházející k pláži. K dispozici Vám bude vstupní hala s recepcí a výtahy, lobby, hlavní bufetová restaurace a další 3 tématicky zaměřené vnitřní či venkovní restaurace, speciality středomořské, italská kuchyně aj. K posezení jsou zde celkem 4 bary, vnitřní, venkovní, pool bar, snack bar, dále konferenční sál, internetový koutek, Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma, zajisté potěší hotelové Serena Spa and wellness centrum s vnitřním bazénem, jacuzzi, saunou, parní lázní, možností masáží a řadou dalších procedur a výborně vybavené fitness centrum. Venkovní část nabízí velký bazén protkaný ostrůvky a přemostěním, samostaný dětský bazén se skluzavkami, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, vsazené do nádherné udržované zeleně a rozmístěné u bazénu a v zahradní části u pláže. Pro aktivnější odpočinek lze využít 2 tenisové kurty za poplatek, stolní tenis, kulečník, sportovní programy pořádané hotelem, na pláži volejbal, nabídka vodních sportů. Hotel zprostředkovává pronájem kol, vozidel aj. Parkování pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokoje

V nabídce hotelu najdete celkem 228 zrekonstruovaných a komfortních pokojů a suit s možností až 2 přistýlek. Všechny jsou prostoné, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojené zdarma, minibar na vyžádání, trezor, coffee/tea set, pracovní desk a židle, balkón nebo terasa, výhled na moře za poplatek. Rodinné pokoje mají patrovou palandu. Některé typy suit mají kapacitu až 5 osob. V nabídce jsou i pokoje pro handicapované osoby, vždy na vyžádání.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojené zdarma, minibar na vyžádání, trezor, coffee/tea set, pracovní desk a židle, balkón nebo terasa, výhled na moře za poplatek. Rodinné pokoje mají patrovou palandu. Některé typy suit mají kapacitu až 5 osob. V nabídce jsou i pokoje pro handicapované osoby, vždy na vyžádání.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne teplé i studené snack občerstvení, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje. Přesné časy a místa stravování Vám budou sděleny po příjezdu.

Názor CK

Hotel spolehlivě skýtá dostatek zázemí, skvělou vybavenost, vybrané stravovací služby a osobní přístup. Oceňujeme jak výtečnou polohu přímo u pláže, tak snadnou dostupnost turistických a historických míst v okolí.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

případné navýšení palivového příplatku.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Golden Coast Beach ****
Lokalita dle pořadatele: Protaras, Protaras
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Golden Coast Beach Hotel & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 334 938
dnes 8–18 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Protaras

5/ 5 2 recenzí


Irena.Č. prosinec 2012
Prohlídka hotelu Golden Coast Beach ****. Tento hotel patří k jedněm z nejhezčích hotelů, které jsem na Kypru navštívila. Do centra je to asi 30 minut chůzí.... celá recenze


Michala říjen 2011
Prohlídka hotelu GOLDEN COAST****. Hotel leží na pláži, v klidnější ulici. Rušné centrum Protarasu je vzdáleno cca 5 km.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

Golden Coast Beach
    Kypr, Jižní Kypr, Protaras, Pernera

Cena
34 520 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 334 938

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 520 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
6 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
464 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
288 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
890 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
500 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
500 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
800 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
800 Kč