| Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Golden Star Beach Hotel ***

http://www.goldenstarbeachhotel.com/

Rodinný hotel s příjemnou atmosférou, pyšnící se nejlepší zahradou ze všech hotelů v Negombu.

Umístění:

- poloha: 15 km od letiště, transfer trvá cca 30 min.
- pláž: hotel leží přímo na široké pláži se zlatým pískem

Vybavení a služby :

- zdarma: venkovní bazén (ručníky k dispozici), vodní sporty (nemotorizované), bezpečnostní schránky na recepci, Wi-Fi (i na pokojích)
- za poplatek: masáže a další lázeňské procedury, půjčovna kol, exkurze
- další: 24h pokojová služba, prádelna, směnárna, obchod s kávou

Ubytování:

- celková kapacita: 56 prostorných pokojů na dvou podlažích
- základní vybavení: klimatizace, kabelová TV, telefon, lednice, vlastní sociální zařízení (vana nebo sprchový kout), v druhém poschodí pokoje s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén nebo moře (vyšší patro). Na vyžádání vysoušeč vlasů
- kategorie:
* 32 standard pokoje
* 24 deluxe pokoje (čerstvě po rekonstrukci)

Stravování:

- v ceně: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu) - výběr z místních i evropských jídel, ovoce
- lze za příplatek: plná penze - obědy buď standardní bufetové, nebo a´la carte
- restaurace a bary: hlavní restaurace se nachází v blízkosti bazénu. Bar u bazénu

Názor CK: menší hotel, postaven v roce 1988, po celkové rekonstrukci v roce 2004 a částečné rekonstrukci v roce 2011, kdy byly dokončeny deluxe pokoje. Celkově pro nenáročnou klientelu, za velmi dobrou cenu.

GPS

7.226611091294023, 79.83996391296387

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

7. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

25.8.2014 | Marti
Datum pobytu: 1.8.2014
Celkový dojem,velmi špatné!!!!Ušmudlaný,vybydlený!!!!

Nejnovější recenze

1
25.8.2014 | Marti
Datum pobytu 1.8.2014
1/5 - Nic moc
Celkový dojem,velmi špatné!!!!Ušmudlaný,vybydlený!!!!
5
29.8.2012 | Michaela
Datum pobytu 1.5.2012
5/5 - Úžasné
Tento hotel ve mně zanechal asi nejhlubší dojem, přispěl k tomu výrazně personál i krásný večer na pláži. Pokud bych si měla vybrat hotel pro svoji dovolenou, neváhala bych si vybrat Golden Star.

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Gampaha