250 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Golden Star ****

Tip CK

moderní studia s výbornou polohou v centru letoviska Nidri, přesto stranou od veškerého dopravního ruchu a nočního života.

Poloha

studia se nachází cca 120 metrů od centra letoviska a hlavní třídy poseté řadou obchůdků, taveren, restaurací a barů a 150 m od pláže s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení hotelu

velmi pěkný dvoupatrový dům s vlastním bazénem a barem má vstupní halu s recepcí, TV koutkem. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma, na pláži za poplatek. Wifi ve společných prostorách zdarma.

Ubytování

prostorná studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout a individuální klimatizaci (za poplatek). Prostorná terasa je orientovaná do zahrady a nabízí krásný výhled na hory.

Stravování

stravování je vlastní s možností dokoupení snídaní nebo večeří. Snídaně jsou bohaté servírované menu a večeře v nedaleké taverně formou výběru s menu (v češtině). Nápoje k večeři jsou za poplatek.

Pláž

Pláž letoviska Nidri je vzdálená cca 150 m od ubytování.

Zábava

Centrum letoviska a nepřeberným množstvím zábavy se nachází na dosah studií.

Názor CK

Studia s bazénem s ideální polohou v centru letoviska a přesto klidné ubytování.

Doprava

Letecky

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Lefkada