Popis

Popis hotelu Golf Hotel Albarella ****

Názor CK

Elegantní hotel na exkulzivním soukromém ostrově Albarella ( 6 km2, nedaleko od Benátek) nabízí podmínky pro strávení ideální dovolené nejen pro milovníky golfu.

Internet

Wi-Fi zdarma

Obědy

servírované - výběr z menu

Poloha hotelu

na soukromém prázdninovém ostrově Albarella uprostřed golfového hřiště, 950 m od soukromé písčité plážě (plážový servis v ceně), 700 m od centra s obchody, bary, restauracemi

Povinné příplatky

pobytová taxa: cca 4 EUR/osoba/den (výše pobytové taxy je stanovane místní vyhláškou a její výše se může v průběhu sezóny měnit)

Pro děti

dětská postýkla 15 EUR/týden, animační program v rámci ostrova (babyclub a junior club)

Služby za poplatek

domácí mazlíček 50 EUR/týden

Snídaně

formou bufetu

Stravování

polopenze, plná penze za příplatek
u polopenze možnost výběr mezi obědem a večeří

Ubytování

Family room - moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, sociální zařízení, sprchový kout nebo vana, fén, trezor, minibar (doplnění na vyžádání), SAT-TV, klimatizace, Wi-Fi, balkón

Večeře

servírované - výběr z menu

Vybavení hotelu

recepce, lobby, restaurace s výhledem na golfové hřiště, prostorná zahrada, parkoviště, půjčovna kol (do vyčerpání), parkoviště, dále v rámci ostrova Albarella: fitness, welness, bary, restaurace, supermarket, nemotorizované vodní sporty, jízda na koni, bazény v rámci sportovního centra, sportovní centrum (část sportovní atrakcí lze využívat zdarma na základě klubové karty, která je v ceně pobytu)

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko