Popis

Popis hotelu Gorgona Apartments **

Poloha

Gorgona Apartments se těší klidné poloze nedaleko pláže v pobřežním letovisku Agios Sostis, 11 km od centra města Zakynthos. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 10 km. Nákupní možnosti v těsné blízkosti hotelu.

Vybavení Hotelu

Zahrnuje 8 studií pro 3 osoby a 2 dvoupokojové apartmány až pro 4 osoby.

Vybavení pokoje

Všechny studia jsou jednoduše zařízené a vybavené kuchyňským koutem, bezplatným Wi-Fi připojením, balkonem, klimatizací, trezorem (za poplatek), SAT/TV, kuchyňským koutem, dvouvařičem, varnou konvicí, lednicí, fénem. Úklid probíhá 3x týdně, výměna ložního prádla (1x za týden), výměna ručníků (1x za týden).

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází se 450 m od veřejné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Bez stravy

Poznámka

Od 1.1.2018 vychází v platnost zavedená pobytová taxa, která se platí na recepci v hotovosti v den příjezdu - částka se pohybuje od 0,5 - 4 EUR/pokoj/noc dle kategorie ubytování. Výše poplatku se může během roku měnit. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do celkové ceny zájezdu.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Zakynthos