Gotthard Therme Hotel & Conference

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Szentgotthárd

HOTEL GOTTHARD THERME - Zvýhodněný včasný pobyt na 3 noci

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Szentgotthárd
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Gotthard Therme & Conference se nachází na pomezí maďarské-rakouské-slovinské hranice, v nejzápadněji položeném maďarském městě Szentgotthárd. Nabízí svým hostům relaxaci v koupelích se středozemní atmosférou a gastronomii tří sousedících zemí. Bezprostředně z hotelu se dostanete do termální sekce St.Gotthard Spa & Wellness se středozemní atmosférou a s vodní plochou téměř 1500 m2, vybavené unikátními skluzavkami, perličkovými bazény, saunami, řadou klasických římských lázní, možnostmi sportovního vyžití a wellness. K dispozici za poplatek je i saunový park: finská sauna, bazén, Sauna-bar, finská sauna (venkovní), aromaterapeutická parní kabina, biosauna, parní lázně, infra sauna, odpočinková místnost. Příjemná hotelová restaurace s terasou a výhledem do zahrady nabízí hostům bohaté a zdravé snídaně, čerstvě připravované večeře sestavené z regionálních, maďarských a mezinárodních specialit.

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích SUPERIOR s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem, minibarem a individuálně nastavitelnou klimatizací. Pokoje jsou prostorné a elegantně zařízené, některé pokoje mají balkon nebo terasu. Za příplatek je možné ubytování v rodinném pokoji – dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami.

Slevy

Dítě do 6 let ZDARMA, při ubytování se 2 dospělými osobami v pokoji.

Základní cena zahrnuje

  • Zvýhodněný včasný pobyt na 3 noci

Volný vstup do St.Gotthard spa wellness (plavecký bazén, zážitkový bazén, dětský bazén), v letním období venkovní bazén a skluzavky, zapůjčení županu, připojení k internetu přes Wi-Fi.

Cena za osobu/ 3 noci s polopenzí. Pobyt nelze krátit. Dětské ceny na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými osobami. Uvedené ceny platí pouze při objednání pobytu 60 a více dní před nástupem na pobyt.

  • Dítě do 6 let ZDARMA, při ubytování se 2 dospělými osobami v pokoji.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se zvířetem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rywal, IČ: 47668873. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL GOTTHARD THERME - Zvýhodněný včasný pobyt na 3 noci
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Szentgotthárd

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gotthard Therme Hotel & Conference ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 829 561
dnes 7.30–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

HOTEL GOTTHARD THERME - Zvýhodněný včasný pobyt na 3 noci
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Szentgotthárd

Cena
4 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 829 561

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 990 Kč

Pojištění

cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč